اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

دانشگاه علمی کاربردی پذیرش بدون کنکور خود را در دو بازه زمانی مهر ماه و بهمن ماه انجام می‌دهد که ورودی مهرماه باید ثبت نام خود را در شهریورماه انجام دهند و ورودی‌های بهمن ماه ثبت نام خود را در دی ماه انجام خواهند داد. بعد از اینکه مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تمام شد و انتخاب رشته ها هم انجام شد و سایت ثبت نام بسته شد، دیگر سازمان سنجش فرم های ثبت نام و انتخاب رشته ها را بررسی می‌کند و بعد از اینکه تمام مدارک و سوابق بررسی شد نتایج مشخص شده دانشگاه علمی کاربردی 98 روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد و شما میتوانید با وارد شدن به پروفایل شخصی خود نتایج را مشاهده کنید.

 

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99

 

 همانطور که در سایر مقاله های مربوط به دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی هم گفته شد سنجش بر اساس معدل آخرین مدرک تحصیلی شما انجام می شود و اعلام نتایج هم از طریق اطلاعیه هایی که سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌کند به گوش شما خواهد رسید.

 

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99

 

طبق روالی که در سال‌های گذشته هم انجام می شد نتایج ثبت نام کسانی که می‌خواهند ورودی مهرماه باشند و ثبت نام خودشان را در اواخر مرداد و شهریور انجام داده‌اند در نیمه دوم شهریور ماه اعلام می‌شود و کسانی که می‌خواهند ورودی بهمن ماه باشند، نتایجشان در نیمه دوم دی ماه اعلام می‌شود تا بتوانند سایر مراحل ثبت نام را در سایت هم آوا انجام دهند و همچنین با مراجعه به دانشگاه مراحل تکمیلی را طی کنند. سعی میکنیم اطلاعیه هایی را که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود را به سرعت در این سایت بارگذاری کنیم تا با دنبال کردن ما بتوانید از اخبار روز آگاه باشید.

 

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99


ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد