ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

دانشگاه های مختلفی هر ساله به صورت بدون آزمون پذیرش دانشجو را در مقاطع مختلف تحصیلی و در رشته های متفاوتی انجام می دهند و از بین آنها دانشگاه علمی کاربردی بدون آزمون در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته، پذیرش دانشجو را انجام می دهد که معمولا دو بار در سال این اتفاق می‌افتد و افرادی که تمایل دارند ورودی مهرماه باشند در مرداد ماه اقدام به ثبت‌نام می کنند و کسانی که می‌خواهند ورودی بهمن ماه باشد در آبان ماه ثبت نام خود را انجام می دهند. کسانی که می‌خواهند در مقطع کاردانی در این دانشگاه ادامه تحصیل دهند معدل دیپلم آنها مد نظر قرار داده می شود و لازم است که مدرک پیش دانشگاهی هم داشته باشند و همینطور افرادی که میخواهند در مقطع کارشناسی ادامه تحصیل دهند باید مدرک کاردانی داشته باشند و معدل همین مدرک هم برای پذیرش آنها مدنظر قرار می گیرد.

 

تکمیل ظرفیت

 

در این بین کسانی که در تاریخ هایی که گفته شد به ثبت نام نرسیده باشند و ثبت نام آنها در تاریخ های گفته شده انجام نشده باشد نباید نا امید باشند زیرا این دانشگاه معمولا یک زمانی را برای تکمیل ظرفیت قرار می‌دهد تا کسانی که موفق نشدند ثبت نام را انجام دهند بتوانند ثبت نام کنند.

 

تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی معمولا بین30  مهر تا 15 آبان است. داوطلبان باید وارد سایت سازمان سنجش به نشانیsanjesh.org  شوند یا وارد سایت دانشگاه جامع‌ علمی ‌کاربردی به نشانی www.edu.uast.ac.ir شوند و دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنند وهزینه ثبت نام را پرداخت کنند و بقیه مراحل ثبت نام را طی کنند.

 

تکمیل ظرفیت

 

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

برای هر داوطلب فقط "یک بار" امکان ویرایش وجود دارد.

هر داوطلب مجاز به انتخاب "یک کد رشته محل" است.

داوطلبان مقطع کاردانی باید رشته مرتبط با مدرک تحصیل خود را انتخاب کنند.

همه ی متقاضیان مرد هم باید در زمان ثبت‌ نام و شرکت در این مرحله از پذیرش دانشجو، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

اگر فردی قبلا در بین پذیرفته‌ شدگان نهایی پذیرش دوره‌ مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای « ناپیوسته » نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی‌ -‌‌ کاربردی مهر ماه ( مرحله شهریور ماه ) قرار گرفته باشد و در مرحله تکمیل ظرفیت ( همین مرحله ) برای ادامه تحصیل در یکی از مراکز ثبت‌نام نماید ، قبولی قبلی وی در شهریورماه سال جاری لغو خواهد شد.

تمامی متقاضیان کاردانی باید تا آخر شهریور دارای مدرک دیپلم نظام جدید ( فنی و حرفه ای، کار دانش و نظری ) و یا  دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه ( چهارساله یا شش ساله دبیرستان و یا هنرستان ) و متقاضیان کارشناسی تا تاریخ مذکور دارای مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) باشند. 

هزینه ثبت‌ نام تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی مبلغ22000 تومان و هزینه ثبت‌ نام تکمیل ظرفیت کاردانی علمی کاربردی مبلغ 27000 تومان است که از طریق سیستم الکترونیکی سایت سازمان سنجش قابل پرداخت است. 

 

تکمیل ظرفیت

 

مدارک ثبت نام تکمیل ظرفیت کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

شش قطعه عکس 4×3

کپی و اصل شناسنامه برای مطابقت.

کپی کارت ملی و اصل آن برای مطابقت.

اصل مدرک فوق دیپلم و یا کاردانی برای متقاضیان مقطع کارشناسی و اصل و کپی مدرک دیپلم برای متقاضیان مقطع کاردانی.

اصل فرم تأییدیه معدل جهت فارغ‌التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است برای داوطلبان مقطع کاردانی.

ارائه گواهی اشتغال به تحصیل برای داوطلبانی که از سهمیه شاغل استفاده می کنند.

 

تکمیل ظرفیت

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد