حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی رشته طراحی صحنه دولتی روزانه کنکور هنر

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی رشته طراحی صحنه دولتی روزانه کنکور هنر
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

یکی از فنی ترین رشته های هنرهای نمایشی که مربوط به گروه هنر است، طراحی صحنه می باشد. رشته طراحی صحنه با رشته هایی مانند معماری، نقاشی و هنرهای تجسمی ارتباط بسیار نزدیکی دارد و خیلی از داوطلبان کنکور هنر این رشته را دوست دارند و به آن توجه ویژه ای دارند.


همه داوطلبان کنکور می دانند که با برنامه ریزی دقیق و منظم و پشتکار می توانند به اهداف خود برسند و در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنند. در این مقاله حداقل درصد دروس آخرین رتبه قبولی در رشته طراحی صحنه در دانشگاه دولتی روزانه برای شما آورده شده است. همچنین داوطلبان می توانند با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته شانس خود را در دیگر رشته ها نیز امتحان کنند.

 

طراحی
 

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته طراحی صحنه دانشگاه دولتی کنکور 95 - 96 در منطقه 1

آمار قبولی های منطقه 1 در دسترس نیست اما با بررسی و تحلیل آمار مناطق دیگر که برای شما خواهیم گفت میتوانید تا حدودی بازه قبولی این منطقه را به دست آورید. این بازه حداکثر تا رتبه 570 کشوری است، اما کاملا این عدد تقریبی است و نمی توان بر اساس آن روی موفقیت حتمی حساب باز کرد. بنابراین داشتن برنامه دقیق و حساب شده مهم ترین عامل برای کسب رتبه قبولی است.

 

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته طراحی صحنه دانشگاه دولتی کنکور 95 - 96 در منطقه 2

 

حداقل درصد دروس و رتبه لازم قبولی رشته طراحی صحنه دولتی کنکور 95 – 96  در منطقه 2

ادبیات فارسی

32%

عربی

34%

دین و زندگی

46%

زبان انگلیسی

74%

درک عمومی هنر

26%

درک عمومی ریاضی

45%

ترسیم فنی

30%

خلاقیت تصویری

42%

خلاقیت نمایشی

19%

خلاقیت موسیقی

4%

خواص مواد

4-%

رتبه در منطقه 2

195

رتبه کشوری

569

شهر محل سکونت

کرمان

رشته محل قبولی

 ( روزانه )

دانشگاه تهران

 

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه لازم جهت قبولی رشته طراحی صحنه دانشگاه دولتی کنکور 95 - 96 در منطقه 3

آمار قبولی های منطقه 3 نیز در دسترس نیست اما با بررسی و تحلیل آمار منطقه 2 شمارا با بازه قبولی منطقه 3 آشنا می کند. این بازه حداکثر تا رتبه 570 کشوری است، اما کاملا این عدد تقریبی است و نمی توان بر اساس آن روی موفقیت حتمی حساب باز کرد. بنابراین داشتن برنامه دقیق و حساب شده مهم ترین عامل برای کسب رتبه قبولی است.

 

برنامه ریزی کنکور برای قبولی رشته طراحی صحنه دانشگاه دولتی

با مطالعه آمار قبولی نفرات آخر پذیرفته شده و درصد دروس آن ها تا حدود زیادی اطلاعات مورد نیاز در مورد رشته طراحی صحنه را به دست آوردید اما خوب است بدانید که کنکور و شرایط آن سال به سال تغییر خواهد کرد و عوامل مختلف از جمله تغییر ظرفیت ها، علاقه افراد و تعداد شرکت کنندگان و خیلی از مسائل دیگر می‌تواند در میزان قبولی تاثیر بگذارد. بهتر است به مواردی که گفته شد تنها به چشم آگاهی دادن نگاه کنید و برای موفقیت حتما با برنامه ریزی و پشتکار پیش‌روید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد