دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

داوطلبانی که با توجه به اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد 1401 مجاز به انتخاب رشته محل‌های دانشگاه آزاد هستند باید در زمانی که اعلام می‌ شود به سایت azmoon.org مراجعه کنند و با دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 رشته محل های ارائه شده در این دانشگاه‌ ها را بررسی کنند و انتخاب رشته خود را انجام دهند.

 با اینکه چند سالی هست که ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری با یکدیگر ترکیب شده و حالا یک آزمون جامع به صورت همزمان برای هر دو برگزار می‌ شود، ولی انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 و انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری 1401 با یکدیگر متفاوت است و این امر برای دانشگاه آزاد در سایت azmoon.org  انجام می‌ شود.

 

افرادی که برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و فوق لیسانس در جلسه آزمون کارشناسی ارشد حضور پیدا کردند و بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 1401 می توانند رشته های دانشگاه آزاد را انتخاب کنند، باید در زمان دقیقی که متعاقبا در این سایت اعلام خواهد شد وارد سایت مربوطه شوند و با توجه به اولویت بندی های خود انتخاب رشته را انجام دهند.

در ادامه لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 را در اختیار شما قرار می دهیم که با مطالعه آن می توانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

 

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

 شرکت در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 شرایطی دارد که در مطلبی جدا به آنها می‌پردازیم و روی سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد هم قرار داده شده و می توانید با مطالعه دقیق شرایط خود را بررسی کنید.

هنوز دفترچه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1401 منتشر نشده ولی برای اینکه با جزئیات این دفترچه آشنا شوید دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1400 را در ادامه برای شما قرار داده ایم تا آشنایی بیشتری با این موضوع پیدا کنید و به محض انتشار دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 در همین مطلب به روز رسانی خواهد شد.

 

دانلود

 

 هنگامی که کارنامه اولیه کنکور کارشناسی ارشد منتشر شود، درصد دروس امتحانی، رتبه و تراز متقاضیان هم مشخص خواهد شد و متوجه امکان شرکت در انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 می‌شوند و چنانچه مجاز باشند می‌ توانند با اولویت‌ بندی کد رشته محل‌ های خود را انتخاب کنند.

بعضی از داوطلبان به دنبال انتخاب رشته مجازی ارشد سازمان سنجش هستند که باید بگوییم انتخاب رشته مجازی برای کنکور سراسری است و برای مقطع کارشناسی ارشد این امکان وجود ندارد و بهتر است با برای این کار به همان سایت مراجعه کنید که در زمان ثبت نام وارد آن شده بودید.

 

 

مشاوره دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

 داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 شده اند باید در بازه زمانی که اعلام می‌ شود به سایت مربوطه مراجعه کرده و دفترچه انتخاب رشته را دانلود کنند و با توجه به اولویت علاقه، محل تحصیل و شهریه دانشگاه آزاد 1401 رشته های خود را طبقه بندی کنند.

این دفترچه نحوه پذیرش دانشجو، شرایط ثبت نام استعدادهای درخشان مقطع کارشناسی، تسهیلات و سهمیه های موثر، نحوه پذیرش اتباع خارجی و طرز تکمیل فرم اینترنتی انتخاب رشته را بررسی کرده است و علاوه بر آن جدول رشته محل های کارشناسی ارشد با آزمون و بدون آزمون را در خود دارد.

 

به احتمال زیاد بعد از اینکه در اوایل تیرماه اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد انجام می شود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در اواخر تیرماه منتشر می‌ شود و در همان زمان داوطلبان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنند و یا همین مطلب را مجدداً مطالعه کنند تا اطلاعات بیشتری کسب کنند‌.

این انتخاب رشته حساسیت بالایی دارد و باید فاکتورهای مختلف، همانطور که گفته شد مثل مسیر، علاقه، هزینه و کیفیت دانشگاه برای رشته خود را در نظر بگیرند. همچنین می‌توانند با مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد با کارشناسان این مسیر را هموارتر کنند.

 

مشاوره کارشناسی ارشد

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد