درباره آی مشاوره


مرکز مشاوره تلفنی آی مشاوره با توجه به نیازهای موجود به مشاوره تحصیلی با کیفیت و کارآمد در سراسر کشور شروع بع کار کرده است و سعی دارد کیفیت مطلوبی را به مخاطبان عرضه کند. این مرکز در زمینه های مختلف تحصیلی مدرسه، مشاوره برای کنکور سراسری، انتخاب رشته، تحصیل در مقاطع مختلف و حتی تحصیل در خارج از کشور فعالیت می کند. همچنین این مرکز در حیطه ی مشاوره خانواده، روانشناسی و کسب و کار نیز فعالیت خواهد داشت. هدف اصلی این مجموعه شناخت مشکلات و ضعف ها و تلاش و راهنمایی برای حل آن ها است.


مشاوره تحصیلی تلفنی

امروزه با پیشرفت سطح زندگی و افزایش دغدغه ها، خیلی از افراد وقت کافی برای انجام خیلی از کاره ها را ندارند. به طور مثال خانواده ای که فرزندشان در بهبهه ی انتخاب رشته و کنکور سراسری است یا فردی که قصد انتخاب رشته یا تغییر رشته و غیره را دارد، فرصت رفتن به مراکز مشاوره تحصیلی و انتظار و نوبت و ... را ندارند. بنابراین مشاوره انتخاب رشته تلفنی و آنلاین یکی از آسان ترین راه ها برای مشاوره گرفتن است.

گروه تخصصی آی مشاوره در نظر دارد در زمینه های مختلف تحصیلی اعم از: مشاوره تحصیلی تلفنی مدرسه، مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور سراسری، مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری، مشاوره تحصیلی تلفنی دانشگاه، مشاوره تحصیلی تلفنی کاردانی به کارشناسی، مشاوره تحصیلی تلفنی کارشناسی ارشد، مشاوره تحصیلی تلفنی وزارت بهداشت، مشاوره تحصیلی تلفنی تحصیل در خارج از کشور و تمامی موارد مرتبط با تحصیل، به کمک و یاری مخاطبان بیاید.


مشاوره خانواده

ممکن است بیشتر خانواده ها در مسائل مختلف زندگی دچار مشکلاتی شوند که حضور و کمک های مشاور بتواند به حل و بهبود مسائل کمک چشم گیری کند. در گذشته افراد برای مشاوره خانواده معمولاً به بزرگ خاندان یا ریش سفید محل مراجعه می‌کردند و مشکلات خانواده را با ریش‌سفیدی و کدخدامنشی حل می‌کردند. اما امروز سبک زندگی بسیار تغییر کرده است و نیازهای متناسب با زمان را می‌طلبد. در دنیای امروز اما امکانات ویژه‌ای چون مشاوره تلفنی خانواده فراهم شده است که دسترسی به مشاوران مجرب در تمامی زمینه ها را میسر می سازد. همیشه برای رفتن به مراکز مشاوره خانواده حضوری چند مشکل وجود دارد. یکی اینکه افرادی که مراکز مشاوره خانواده مراجعه می‌کنند، باید وقت قبلی بگیرند. و ممکن است مدت‌ها در لیست انتظار بمانند. و زمانی نوبتشان بشود که دیگر کار از کار گذشته و مشکل وارد مرحله بحرانی شود. و مشاوره خانواده دیگر به کارش نیاید. از طرفی دیگر این موضوع مطرح است که در بسیاری از شهرهای کوچک و روستاها مشاور خانواده خوب وجود ندارد. و دسترسی به مشاور خانواده خوب برای آن‌ها بسیار مشکل است. لذا فرد نمی‌تواند مشکل خود را با افراد متخصص در میان بگذارد. حتی در شهرهای بزرگ هم ممکن است فرد شناخت درستی درباره مشاوران خانواده نداشته باشد و عملا به مرکز مشاوره خوب دسترسی نداشته باشد. و نتواند برای حل مشکل خود به آن‌ها رجوع کند.


اما در مشاوره تلفنی خانواده، مشاوران می‌توانند هرکدام در جای مخصوص خود و بدون نیاز به فضای زیاد با مراجعان تلفنی خود ملاقات کرده و به آن‌ها مشاوره بدهند. در این حالت فرد هر زمان که نیاز به مشاوره پیدا کرد، می‌تواند با مرکز مشاوره تلفنی تماس گرفته با متخصص مربوطه صحبت نماید. مزیت دیگر این است که اگر یکی از مشاوران نتوانست پاسخ مناسب را به مراجعه کننده بدهد، اپراتور مرکز مشاوره می‌تواند او را به مشاور خانواده دیگری که در آن زمینه تخصص دارد، وصل کند. و نیاز مراجعه شونده رفع گردد.مشاوره روانشناسی

امروزه با افزایش مشغله ی خانواده ها و مشکلات متعدد افراد، مدیریت زندگی کار ساده ای نیست و این باعث می شود که میزان استرس در افراد بالا رود و بسیاری از این افراد با مشکلات روانی مختلفی روبه رو شوند. تجربه مشاوران روانشناسی نشان می‌دهد که در صورت عدم رسیدگی به اختلالات روانی، فرد ممکن است دچار بیماری روانی شود. حال آنکه در صورتی که فرد از همان ابتدا بیماری خود را بشناسد می‌تواند به راحتی آن را دریاب کند. مرکز مشاوره تلفنی روانشناسی آی مشاوره این قابلیت را دارد تا مخاطبان در هر مکان و زمانی، تنها با یک تماس تلفنی، بتوانند از مشاوران مجرب این مجموعه یاری بگیرند. از مزایای این نوع مشاوره این است که دیگر نیاز نیست مانند روش سنتی، برای گرفتن نوبت در انتظار بمانند و وقت و هزینه برای رفت و آمدهای حضوری اختصاص دهند، بلکه تنها با یک تماس می توانند از تجارب مشاوران استفاده کنند.