زمان اعلام نتایج اولیه و دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد زمان اعلام نتایج اولیه و دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 98
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

داوطلبانی که تمایل دارند بعد از اتمام مقطع کارشناسی، در مقطع کارشناسی ارشد هم ادامه تحصیل دهند لازم است که در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کنند و این آزمون هر ساله در اردیبهشت ماه برگزار می شود که نتایج اولیه آن معمولاً در اواسط تیرماه منتشر می شود.

 

نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 98 در روز دوشنبه هفدهم تیر ماه اعلام خواهد شد و کسانی که با مشاهده کارنامه کنکور متوجه شدند که مجاز به انتخاب رشته تحصیلی مورد نظر خود هستند لازم است که دفترچه انتخاب رشته را با دقت مطالعه کنند و بعد از اینکه رشته های مورد علاقه خودشان را براساس اولویت قرار دادند می توانند لیست انتخاب رشته ای که تهیه کردند را به صورت آنلاین از چهارشنبه نوزدهم تیر ماه تا لغایت یکشنبه بیست و سوم تیر ماه در سایت وارد کنند و در لیست انتخاب رشته های تحصیلی خود قرار دهند.

 

زمان اعلام نتایج اولیه و دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 98

 

در نظر داشته باشید که دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی یا همان دفترچه شماره 2 روز دوشنبه هفدهم تیرماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد تا بتوانید با مطالعه آن از ظرفیت‌های دانشگاه و رشته هایی که ارائه می دهند مطلع شوید.

پیشنهاد می کنیم این دفترچه را با دقت کامل مطالعه کنید تا تصمیم گیری بهتری انجام دهید. زیرا ممکن است در طی یک سال اخیر در ظرفیت دانشگاه ها و رشته هایی که ارائه می دهند تغییراتی ایجاد شده باشد که دانستن آنها به انتخاب رشته شما کمک کند.

در صورتیکه مجاز به انتخاب رشته نشده بودید نگران نباشید زیرا می توانید بدون کنکور در بسیاری از رشته ها در دانشگاه های علمی کاربردی، پیام نور، آزاد و غیر انتفاعی ادامه تحصیل دهید.

 

نتایج ارشد 98

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد