زمان برگزاری کنکور سراسری 1402

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد زمان برگزاری کنکور سراسری 1402
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

معاون وزیر علوم و رییس سازمان سنجش آموزش کشور طی بیانه ای اعلام کرد که زمان برگزاری کنکور سراسری 1402 مانند سابق در همان اوایل تیرماه برگزار می‌شود.


 

زمان

 

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور سراسری 1402

همانطور که شاهد بودید در سال گذشته به علت تقارن با ماه رمضان، زمان برگزاری کنکور سراسری در نیمه دوم تیرماه برگزار شد اما امسال در همان ابتدای تیرماه برگزار می شود. ثبت نام کنکور سراسری 1402 از 1 بهمن آغاز شده و تا 8 بهمن ادامه دارد. معمولا مهلت ثبت نام مجدد کنکور سراسری 1402 به مدت چند روز تمدید خواهد شد. هرچند به روال سال های گذشته انتظار داریم بازه زمانی خاصی را برای جاماندگان از ثبت نام به عنوان مهلت ثبت نام مجدد کنکور 1402 در اسفند ماه اعلام نمایند. بهتر است که داوطلبان، ثبت نام را در روز های مقرر شده انجام دهند و ثبت نام خود را به روز های تمدید شده موکول نکنند.

آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه ­های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی، داوطلبان گروه آزمایشی هنر، داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی و داوطلبان گروه آزمایشی زبان های خارجی در تیرماه در شهرستان ها و بخش های مختلف کشور برگزار خواهد شد.

 


 

زمان برگزاری کنکور سراسری ریاضی 1402

با توجه به اینکه آزمون سراسری ریاضی امسال نیز در تیرماه و در روزهای پنجشنبه و جمعه طبق معمول برگزار میشود، داوطلبان مایلند تا تاریخ و ساعت دقیق برگزاری هر آزمون را بدانند. سازمان سنجش تاکنون اطلاعات دقیقی مبنی بر اینکه هر گروه در چه تاریخی آزمون خواهند داشت ارائه نکرده است. در صوررت اعلام سازمان سنجش این تاریخ در سایت درج خواهد شد. داوطلبان برای شرکت در آزمون سراسری 1402 در هر یک از گروه های آزمایشی در تیرماه فرصت دارند تا از طریق سازمان سنجش نسبت به دریافت  کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 خود اقدام کنند. آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه ­های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در تیرماه برگزار می شود.


 

زمان برگزاری کنکور سراسری تجربی 1402

آزمون سراسری تجربی امسال نیز در یکی از تاریخ های 7 و 8 تیرماه و در روزهای پنجشنبه و جمعه طبق معمول برگزار می شود، داوطلبان مایلند تا تاریخ و ساعت دقیق برگزاری هر آزمون را بدانند. سازمان سنجش تاکنون اطلاعات دقیقی مبنی بر اینکه هر گروه در چه تاریخی آزمون خواهند داشت ارائه نکرده است. در صوررت اعلام سازمان سنجش این تاریخ در سایت درج خواهد شد. داوطلبان برای شرکت در آزمون سراسری 1402 در هر یک از گروه های آزمایشی از روز دوشنبه 4 تا 6 تیرماه 1402 فرصت دارند تا از طریق سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 خود اقدام کنند. کنکور گروه آزمایشی علوم تجربی در تیرماه  برگزار می شود.


 

زمان برگزاری کنکور سراسری انسانی 1402

آزمون سراسری انسانی امسال نیز در یکی از تاریخ های 7 و 8 تیرماه و در روزهای پنجشنبه و جمعه طبق معمول برگزار می شود، داوطلبان مایلند تا تاریخ و ساعت دقیق برگزاری هر آزمون را بدانند. سازمان سنجش تاکنون اطلاعات دقیقی مبنی بر اینکه هر گروه در چه تاریخی آزمون خواهند داشت ارائه نکرده است. در صوررت اعلام سازمان سنجش این تاریخ در سایت درج خواهد شد. داوطلبان برای شرکت در آزمون سراسری 1402 در هر یک از گروه های آزمایشی از روز دوشنبه 4 تا 6 تیرماه 1402 فرصت دارند تا از طریق سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 خود اقدام کنند. آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه ­های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در تیرماه برگزار می شود.


 

زمان برگزاری کنکور سراسری زبان 1402

آزمون سراسری زبان امسال نیز در یکی از تاریخ های 7 و 8 تیرماه و در روزهای پنجشنبه و جمعه طبق معمول برگزار می شود، داوطلبان مایلند تا تاریخ و ساعت دقیق برگزاری هر آزمون را بدانند. سازمان سنجش تاکنون اطلاعات دقیقی مبنی بر اینکه هر گروه در چه تاریخی آزمون خواهند داشت ارائه نکرده است. در صوررت اعلام سازمان سنجش این تاریخ در سایت درج خواهد شد. داوطلبان برای شرکت در آزمون سراسری 1402 در هر یک از گروه های آزمایشی از روز دوشنبه 4 تا 6 تیرماه 1402 فرصت دارند تا از طریق سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 خود اقدام کنند. کنکور گروه آزمایشی زبان های خارجی در تیرماه  برگزار می شود.


 

زمان برگزاری کنکور سراسری هنر 1402

آزمون سراسری هنر امسال نیز در تیرماه طبق معمول برگزار می شود، داوطلبان مایلند تا تاریخ و ساعت دقیق برگزاری هر آزمون را بدانند. سازمان سنجش تاکنون اطلاعات دقیقی مبنی بر اینکه هر گروه در چه تاریخی آزمون خواهند داشت ارائه نکرده است. در صوررت اعلام سازمان سنجش این تاریخ در سایت درج خواهد شد. داوطلبان برای شرکت در آزمون سراسری 1402 در هر یک از گروه های آزمایشی از روز دوشنبه 4 تا 6 تیرماه 1402 فرصت دارند تا از طریق سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1402 خود اقدام کنند. کنکور گروه آزمایشی هنر در تیرماه برگزار می شود.
 

برچسب ها: تاریخ کنکور

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد