زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

کسانی که می خواهند در دانشگاه های فنی و حرفه ای ادامه تحصیل دهند در صورتی که واجد شرایط ثبت نام کنکور باشند سازمان سنجش از بین آنها با جدول زمانبندی ثبت‌نام انجام می دهد و این افراد باید ثبت‌نام و انتخاب رشته خودشان را انجام دهند و توجه داشته باشند که در این دانشگاه هم رشته های با کنکور و هم رشته های بدون کنکور برای ادامه تحصیل وجود دارد. با مطالعه دقیق و کامل دفترچه انتخاب رشته افراد می توانند از آنها آگاه شوند و هر کدام که مد نظر آنها بود را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند.

 

 امسال هم مانند سال های گذشته دانشگاه فنی و حرفه ای از بین فارغ التحصیلان کار و دانش و هنرستان در مقطع فوق دیپلم یا همان مقطع کاردانی دانشجو به صورت با آزمون و بدون آزمون می پذیرد.

 دقت داشته باشید که ثبت نام رشته های با کنکور و رشته های بدون کنکور در دانشگاه فنی و حرفه ای بصورت همزمان و در یک روز انجام می شود و لازم است که شما هزینه ثبت نام را پرداخت کنید و باید دفترچه ثبت نام کاردانی فنی و حرفه ای 98 را دانلود کنید و بعد از اینکه آن را به دقت مطالعه کردید مدارکی که از شما خواسته شده تا در ثبت نام همراه شما باشد را فراهم کنید و برای ثبت‌نام به سایت سنجش مراجعه کنید.

 

زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98

 

زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98

 ثبت نام رشته های با کنکور و بدون کنکور دانشگاه فنی و حرفه ای در سال 98 از روز یکشنبه 19 خرداد آغاز می شود و آخرین مهلت آن یکشنبه 26 خرداد ماه می باشد.

بهتر است در مدت زمانی که اعلام شده است ثبت نام خود را انجام دهید تا بعد منتظر اعلام تاریخ تمدید دوره نشوید. ممکن هست که تمدید صورت گیرد اما اگر این ثبت نام در موعد مشخص خود انجام شود شما خیالتان راحت تر خواهد بود.

 

 اگر ترجیح دادید در یکی از رشته هایی که دارای کنکور هستند ادامه تحصیل دهید و ثبت نام خود را انجام دادید باید آگاه باشید که زمان برگزاری رشته هایی که داره آزمون هستند 11 مرداد ماه سال 1398 می باشد و لازم است که منابع مورد نیاز را مطالعه کنید و در آزمون شرکت کنید.

 

زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98

 

شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه فنی و حرفه ای 98

عدم ارتکاب به مصادیق عناد و مصادیق فساد است :

 مبارزه مسلحانه با نظام جمهوری اسلامی ایران .

داشتن وابسـتگی تشـکیلاتی بـه گروه های محارب .

 پرداخت کمک مالی به گروه های محارب یا هواداری از گروهک ها و داشتن عضویت در آنها .

 تبلیغ ماتریالیسم و ادیان ساختگی .

 

زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98

 

شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه فنی و حرفه ای 98

برای شرکت و ثبت نام در آزمون فنی و حرفه ای لازم است که یکسری شرایطی را دارا باشید که از جمله این شرایط می توان به داشتن مدرک دیپلم فنی و حرفه ای و کاردانش نظام جدید یا دیپلم چهار ساله فنی حرفه‌ای نظام قدیم که تا حداکثر 31 شهریور 98 گرفته شده باشید اشاره کرد.

کسانی که در سال 97 موفق شدند در دوره های روزانه پذیرفته شوند، چه ثبت نام خود را انجام داده باشد و چه ثبت نام خود را انجام نداده باشند محروم از شرکت در این آزمون و این دانشگاه هستند.

توجه داشته باشید که می‌توانید رشته را با توجه به شرایطی که در دفترچه آمده است تغییر دهید. البته لازمه آن مطالعه دقیق و کامل دفترچه انتخاب رشته کنکور است.

همانطور که در متن اشاره شد باید تا آخر شهریور حتما موفق به کسب مدرک هایی که گفته می‌شود بشوید و گرنه ثبت نام شما انجام نمی شود و انتخاب رشته های نیمسال دوم را انجام می دهید.

 

زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98

 

سایت ثبت نام دانشگاه فنی و حرفه ای 98

کسانی که تصمیم می‌گیرند در دانشگاه فنی حرفه ای در رشته های با آزمون و بدون آزمون ادامه تحصیل دهند باید برای دانلود دفترچه ثبت نام و همچنین ثبت نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کنند و هزینه ثبت نام رشته های دانشگاه فنی و حرفه ای هم باید به صورت اینترنتی پرداخت شود و لازم است که کارت های بانکی عضو شبکه شتاب داشته باشید.

با توجه به تغییر نظام آموزشی و دادن دیپلم 12 ساله به فارغ التحصیلان همه ی رشته های تحصیلی امکان تغییر و اعمال برخی از قوانین جدید وجود دارد.

 

زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای 98

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد