منابع کنکور سراسری تجربی 97

امسال به علت ازدیاد داوطلبان شرکت در آزمون سراسری رقابت تنگاتنگی بین داوطلبان خواهد بود. در رشته ی تجربی دو درسی که بیش از همه اهمیت دارد و ضرایب بیشتری به خود اختضاض داده اند زیست شناسی و شیمی هستند از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است اما در عین حال نباید از دروسی همچون ریاضی و فیزیک نیز غافل شوید. بهتر است بدانید که  مطالعه یکی از کتاب های کمک آموزشی در هر درس کافیست و تهیه چندین کتاب کمک آموزشی برای یک درس شما را سردرگم خواهد کرد و نتیجه ی مطلوب را نخواهد داشت.


 

منابع کنکور تجربی

 

منابع دروس عمومی کنکور تجربی 97

بودجه بندی ادبیات فارسی 

سازمان سنجش کتب ادبیات فارسی 2 (94)، ادبیات فارسی 3 (95)، زبان و ادبیات عمومی فارسی پیش دانشگاهی (96) و زبان فارسی 3 (95) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است.

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتب ادبیات فارسی 5 گنج انتشارات مهر و ماه، تست انتشارات نشر الگو و زبان فارسی انتشارات دریافت با تالیف آقای هامون سبطی می باشند .

 

بودجه بندی زبان عربی 

سازمان سنجش کتب عربی 2 (94) و عربی 3 (95) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است.

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتاب آموزش زبان عربی به زبان ساده انتشارات مبتکران چاپ 23 به بعد با تالیف ایاد فیلی می باشد .

 

بودجه بندی معارف اسلامی 

 سازمان سنجش کتب قرآن و تعلیمات دینی 2 (94)، قرآن و تعلیمات دینی 3 (95) و معارف اسلامی پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است.

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتاب دین و زندگی نقره ای گاج می باشد .

 

بودجه بندی زبان انگلیسی 

سازمان سنجش کتب زبان انگلیسی 3 (95)، زبان انگلیسی 1 و 2 پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است.

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس 3 جلد کتاب 4 جلدی زبان انگلیسی نوشته آقای کیاسالار از انتشارات شبقره می باشد که جلد چهارم آن (مورد نیاز برای متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس) نیاز نیست .

 

منابع دروس اختصاصی کنکور تجربی 97

بودجه بندی زیست شناسی 

سازمان سنجش کتب زیست شناسی و آزمایشگاه 1 (94)، زیست شناسی و آزمایشگاه 2 (95)، زیست شناسی پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است.

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتب زیست شناسی انتشارات خیلی سبز مولفان کمیل و ابوذر نصری و برای درک بهتر از فصل ژنتیک، انتشارات تخته سیاه – مولف دکتر آرامفر و برای تست زنی، انتشارات نشر الگو مولف اشکان هاشمی می باشند .

 

بودجه بندی زمین شناسی 

سازمان سنجش کتب زمین شناسی 3 (95) و علوم زمین پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است.

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتاب کمک آموزشی زمین شناسی انتشارات خیلی سبز می باشد .

 

بودجه بندی ریاضی 

 سازمان سنجش کتب هندسه 1 (94)، ریاضیات 2 (94)، آمار و مدلسازی (95)، ریاضیات 3 (ویژه رشته تجربی) (95)، ریاضیات عمومی 1 و 2 پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است.

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتاب کمک آموزشی ریاضی انتشارات مهر و ماه با تالیف آقای میرجلیلی می باشد .

 

بودجه بندی فیزیک 

سازمان سنجش کتب فیزیک 1 و آزمایشگاه (93)، فیزیک 2 و آزمایشگاه (94)، فیزیک 3 و آزمایشگاه (95) و فیزیک علوم تجربی پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است.

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتب فیزیک گاج نقره ای مولف بهروز نادری نژاد محمد آهنگر و تست انتشارات نشر الگو می باشند .

 

بودجه بندی شیمی 

سازمان سنجش کتب شیمی 2 و آزمایشگاه (94)، شیمی 3 و آزمایشگاه (95)، شیمی پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است.

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتب شیمی 2 مبتکران مولف مهندس بازرگان و شیمی 3 و شیمی پیش دانشگاهی انتشارات خیلی سبز مولفان نیما سپهری و محمد مرعشی می باشند .

 

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد