هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

در بین کسانی که تمایل به ادامه تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی برای دانشگاه را دارند کسانی که میخواهند وارد دانشگاه علمی کاربردی شوند و در رشته های مشخص شده این دانشگاه ادامه تحصیل دهند باید بدون آزمون وارد این دانشگاه شوند و برای تحصیل در رشته‌های این دانشگاه لازم است که شهریه پرداخت کنند، ولی قبل از این که ادامه تحصیل در آنها شروع شود لازم است که در اولین مرحله اقدام به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی کنند و مراحل ثبت نام را به صورت مرحله به مرحله انجام دهند تا بتوانند در نهایت وارد دانشگاه شوند.

برای اینکه ثبت نام آنها به درستی صورت گیرد باید در همان تاریخی که سازمان سنجش مشخص می‌کند وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور شوند و مراحل ثبت نام را انجام دهند و بعد از اینکه وارد سایت شدند باید دفترچه بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را به صورت دقیق و کامل مطالعه کنند و سپس رشته هایی که در این دانشگاه تدریس می شوند را به دقت بررسی کنند تا از بین آنها 20 کد رشته محل را بر اساس اولویت های خود انتخاب کنند و ثبت نام را انجام دهند.

 

علمی کاربردی

 

کسانی که میخواهند در مقطع کاردانی ادامه تحصیل دهند لازم است که موفق مبلغ 54 هزار تومان و کسانی که میخواهند برای مقطع کارشناسی تحصیل دهند مبلغ 68 هزار تومان را برای هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی پرداخت کنند. سپس کارت اعتباری تهیه می‌کنند که لازم است در فرآیند ثبت‌نام اینترنتی این کارت و شماره روی آن را داشته باشند تا کد رهگیری را وارد کنند و بتوانند سایر مراحل ثبت نام را انجام دهند.

 

جدول هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1400 و 1401

مقطع

سال 1400

سال 1401

مقطع کاردانی

54 هزار تومان

هنوز مشخص نمی باشد.

مقطع کارشناسی ناپیوسته

68 هزار تومان

هنوز مشخص نمی باشد.

 

همه مراحل پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود و باید کد ارایه شده را نزد خود نگه دارید.

علمی کاربردی

 

برای مقطع کاردانی افراد می‌توانند 20 کد رشته محل را انتخاب کنند و در مقطع کارشناسی می توانند 30 رشته محل را انتخاب کند و بعد از اینکه تمام مراحل ثبت‌نام به درستی تکمیل و انجام شد و بررسی ها توسط دانشگاه صورت گرفت اعلام نتایج انجام می شود و اگر افراد پذیرفته شده بودند می تواند برای ادامه تحصیل به دانشگاهی که انتخاب کرده بودند مراجعه کنند.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد