منابع کنکور سراسری تجربی 98-99

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد منابع کنکور سراسری تجربی 98-99
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

در کنکور سراسری مهم ترین قدمی که شما را به سمت موفقیت می برد انتخاب منابع مناسبی است که برای مطالعه انتخاب می کنید. این اهمیت آنقدر زیاد است که اگر مقایسه ای بین دو داوطلب که یکی منابع خوبی انتخاب کرده و دیگری منابع مناسبی را برای مطالعه انتخاب نکرده است داشته باشیم متوجه می شویم داوطلبی که منابع انتخابی هوشمندانه تری دارد با تلاشی کمتر به موفقیتی چشم گیر تر خواهد رسید. منابع کنکور سراسری شامل دو بخش است که یکی کتاب های درسی و دیگری کتاب های کمک آموزشی است. سازمان سنجش آموزش کشور برای کتاب های درسی به دلیل تغییراتی که دارند، هر ساله برای متقاضیان کنکور همان سال، سال چاپ مربوط به آن را معرفی میکند. اما انتخاب کتب کمک آموزشی با توجه به تنوعی که دارند کار نسبتا مشکلی است و ما شما را در انتخاب منابع کارامد راهنمایی خواهیم کرد.

 

امسال به علت ازدیاد داوطلبان شرکت در آزمون سراسری رقابت تنگاتنگی بین داوطلبان خواهد بود. در کنکور رشته ی تجربی دو درسی که بیش از همه اهمیت دارد و ضرایب بیشتری به خود اختصاص داده اند زیست شناسی و شیمی هستند که از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است اما در عین حال نباید از دروسی همچون ریاضی و فیزیک نیز غافل شوید. بهتر است بدانید که  مطالعه یکی از کتاب های کمک آموزشی در هر درس کافیست و تهیه چندین کتاب کمک آموزشی برای یک درس شما را سردرگم خواهد کرد و نتیجه ی مطلوب را نخواهد داشت.

 

تجربی 98

 

منابع دروس عمومی کنکور تجربی 98 - 99

بودجه بندی ادبیات فارسی

سازمان سنجش کتب ادبیات فارسی 2 (94)، ادبیات فارسی 3 (95)، زبان و ادبیات عمومی فارسی پیش دانشگاهی (96) و زبان فارسی 3 (95) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است. پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتب ادبیات فارسی 5 گنج انتشارات مهر و ماه، تست انتشارات نشر الگو و زبان فارسی انتشارات دریافت با تالیف آقای هامون سبطی می باشند .

 

بودجه بندی زبان عربی

سازمان سنجش کتب عربی 2 (94) و عربی 3 (95) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است. پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتاب آموزش زبان عربی به زبان ساده انتشارات مبتکران چاپ 23 به بعد با تالیف ایاد فیلی می باشد .

 

بودجه بندی معارف اسلامی

 سازمان سنجش کتب قرآن و تعلیمات دینی 2 (94)، قرآن و تعلیمات دینی 3 (95) و معارف اسلامی پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است. پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتاب دین و زندگی نقره ای گاج می باشد.

 

تجربی 98

 

بودجه بندی زبان انگلیسی

سازمان سنجش کتب زبان انگلیسی 3 (95)، زبان انگلیسی 1 و 2 پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است. پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس 3 جلد کتاب 4 جلدی زبان انگلیسی نوشته آقای کیاسالار از انتشارات شبقره می باشد که جلد چهارم آن (مورد نیاز برای متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس) نیاز نیست .

 

منابع دروس اختصاصی کنکور تجربی 98 - 99

بودجه بندی زیست شناسی

سازمان سنجش کتب زیست شناسی و آزمایشگاه 1 (94)، زیست شناسی و آزمایشگاه 2 (95)، زیست شناسی پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است. پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتب زیست شناسی انتشارات خیلی سبز مولفان کمیل و ابوذر نصری و برای درک بهتر از فصل ژنتیک، انتشارات تخته سیاه – مولف دکتر آرامفر و برای تست زنی، انتشارات نشر الگو مولف اشکان هاشمی می باشند .

 

بودجه بندی زمین شناسی

سازمان سنجش کتب زمین شناسی 3 (95) و علوم زمین پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است. پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتاب کمک آموزشی زمین شناسی انتشارات خیلی سبز می باشد.

 

تجربی 98

 

بودجه بندی ریاضی

 سازمان سنجش کتب هندسه 1 (94)، ریاضیات 2 (94)، آمار و مدلسازی (95)، ریاضیات 3 (ویژه رشته تجربی) (95)، ریاضیات عمومی 1 و 2 پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است. پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتاب کمک آموزشی ریاضی انتشارات مهر و ماه با تالیف آقای میرجلیلی می باشد.

 

بودجه بندی فیزیک

سازمان سنجش کتب فیزیک 1 و آزمایشگاه (93)، فیزیک 2 و آزمایشگاه (94)، فیزیک 3 و آزمایشگاه (95) و فیزیک علوم تجربی پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است. پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتب فیزیک گاج نقره ای مولف بهروز نادری نژاد محمد آهنگر و تست انتشارات نشر الگو می باشند.

 

بودجه بندی شیمی

سازمان سنجش کتب شیمی 2 و آزمایشگاه (94)، شیمی 3 و آزمایشگاه (95)، شیمی پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است. پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتب شیمی 2 مبتکران مولف مهندس بازرگان و شیمی 3 و شیمی پیش دانشگاهی انتشارات خیلی سبز مولفان نیما سپهری و محمد مرعشی می باشند.

 

تجربی 98

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد