تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد 98
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد به این صورت است که بعد از اینکه آزمون دکتری دانشگاه آزاد برگزار شد و مهلت انتخاب رشته هم تمام شد و هنوز واحدهایی وجود داشت که ظرفیت خالی برای پذیرش دانشجو داشته باشد دانشگاه ها اعلام می‌کردند که می‌توانند به تعداد محدود و مشخصی دانشجو برای ورودی مهر و بهمن به‌عنوان تکمیل ظرفیت داشته باشند. افراد مختلفی می توانند در این تکمیل ظرفیت شرکت کنند چه آنهایی که در آزمون دکترا شرکت نکرده باشند و یا آنهایی که در جلسه حضور داشتند و حتی به مصاحبه دکترا هم رفتند ولی نتوانستند در نهایت پذیرش موفقی از طرف دانشگاه کسب کنند و یا حتی از طرف دانشگاه پذیرفته شدند ولی از رشته که در آن قبول شدند راضی نبودند. همه این افراد می‌توانند در تکمیل ظرفیت شانس خود را دوباره امتحان کنند و لازم است قبل از آن دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد را مطالعه کنند و سپس فرم انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دکترا دانشگاه آزاد را تکمیل کنند. دانشگاه‌ها صلاحیت و مشخصات آنها را بررسی می کنند و در صورتی که همه موارد صحیح بود و قابلیت ادامه تحصیل در دانشگاه ها را داشتند قبولی آنها اعلام می شودتا بتوانند در مهر یا بهمن تحصیل خود را آغاز کنند.

 

دکتری

 

طبق مصوبه ای که جلسه شورای سنجش در مورد پذیرش دانشجو برای تحصیلات تکمیلی در نظر گرفته است قرار شده مرحله تکمیل ظرفیت برای آزمون دکتری حذف شود و تکمیل ظرفیت دکتری دانشگاه آزاد احتمالا امسال برگزار نخواهد شد و اگر فکر می‌کنید که وقت زیادی برای تصمیم گیری دارید در اشتباه هستید و پیشنهاد می کنیم که در همان مراحل اولیه تمام راه ها را به درستی انتخاب کنید و وقت کافی برای مطالعه دروس بگذارید تا یک آزمون موفق و در نتیجه یک قبولی شیرینی را تجربه کنید.

 

دکتری

 

در صورتی که قانون جدیدی در مورد تکمیل ظرفیت توسط شورای سنجش و پذیرش دانشجو اعمال شود حتما در همین مطلب بر روی سایت برای شما به روز می کنیم تا با آگاهی کامل تصمیم گیری کنید و اگر تکمیل ظرفیت صورت نگرفت و شما هم موفق نشدید در این آزمون پیروز شوید نگران نباشید زیرا دنیا به آخر نرسیده است و شما می‌توانید با یک انرژی دوچندان در کنکور سال بعد نتیجه فوق العاده ای را به دست آورید.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد