اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

کنکور کاردانی به کارشناسی راهی برای ادامه تحصیل در دانشگاه های دولتی روزانه و شبانه برای فارغ التحصیلان مقطع کاردانی (فوق دیپلم) در رشته های غیرپزشکی و دانشگاه های دولتی روزانه، ظرفیت مازاد و دانشگاه آزاد در رشته های گروه پزشکی است. خرداد ماه هر سال ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی برگزار می شود و داوطلبان هنگام ثبت نام، انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی را نیز  انجام می دهند و منتظر نتایج نهایی می شوند.کاردانی
 

زمان و نحوه مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی بصورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش آموزش کشور اعلام می شود. برای مشاهده نتایج خود می بایست با ورود به سایت سنجش و انتخاب گزینه کاردانی به کارشناسی از منوی سمت راست تصویر و با کلیک روی کارنامه پذیرش کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته وارد لینک اعلام نتایج شوید.

 

مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی با شماره پرونده و اطلاعات فردی

معمولا روش اول مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته از طریق شماره پرونده و شماره شناسنامه و سال تولد داوطلب می باشد، شماره پرونده برای هر داوطلب در رسید ثبت نامی که هنگام ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق سایت سنجش دریافت می کند موجود است. چنانچه به شماره پرونده خود دسترسی ندارید می توانید از روش زیر برای مشاهده نتایج خود استفاده نمایید.

 

مشاهده نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی با شماره داوطلبی و اطلاعات فردی

روش دیگری که برای مشاهده نتایج وجود دارد وارد کردن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه و سال تولد است که میتوانید کارنامه آزمون خود را ملاحظه نماید. شماره داوطلبی برای هر داوطلب در کارت ورود به جلسه اش درج شده است.

 

کاردانی

اگر جزو آن دسته از داوطلبانی هستید که در کنکور کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) موفق به کسب نمره قبولی نشده اید همچنان می توانید شانس ورود به دانشگاه را داشته باشید. برای دریافت اطلاعات در مورد سایر دانشگاه هایی که بدون آزمون پذیرش میکنند مقالات مرتبط را مطالعه کنید.ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد