اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 1401

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 1401
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

بعد از برگزاری آزمون سراسری 1401 در تیرماه، داوطلبان به انتظار نتایج اولیه خود می نشینند تا با مشاهده کارنامه ی خود بتوانند بهترین انتخاب رشته را داشته باشند و آینده ی خود را رقم بزنند. اعلام نتایج اولیه، دهه دوم مرداد 1401 به صورت کارنامه و از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد. کلیه داوطلبان پس از مشاهده کارنامه اولیه خود می توانند در مهلت تعیین شده با مطالعه لیست رشته های ارائه شده در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری  اقدام به انتخاب رشته نمایند.

 

کنکور1401

 

نحوه مشاهده اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 1401

برای مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری 1401 داوطلبان باید وارد سایت سازمان سنجش شوند و در قسمت راست صفحه روی لینک سراسری کلیک کرده و سپس روی لینک سیستم اعلام نتایج کنکور سراسری 1401 کلیک کنند. در مرحله بعد مطابق تصویر زیر می توانید با توجه به اطلاعاتی که در دست دارید به سه روش نتایج خود را مشاهده کنید.

 

نتایج

 

راهنمای مشاهده نتایج اولیه کنکور سراسری 1401

روش اول این است که علاوه بر اطلاعات شخصی که همان شماره شناسنامه و سال تولد است به شماره داوطلبی مندرج شده روی کارت ورود به جلسه نیاز دارید. اگر به هر دلیل به شماره داوطلبی تان دسترسی ندارید می توانید دو روش دیگر را امتحان کنید.

در روش دوم لازم است اطلاعات شخصی (شماره شناسنامه) و شماره پرونده و کد رهگیری 16 رقمی موجود در رسید ثبت نام را وارد کنید.

طبق روش سوم داوطلبان می توانند با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی ( شماره پرونده ) و اطلاعات شخصی شامل سریال شناسنامه و شماره شناسنامه، کارنامه کنکور خود را مشاهده کنند.


 

اعلام نتایج کنکور سراسری 1401

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد