اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

دانشگاه غیرانتفاعی هرساله به صورت بدون آزمون در مقاطع مختلف تحصیلی پذیرش دانشجویان را انجام می دهند و افرادی که از این روش ثبت نام می کنند تا بتوانند به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه غیر انتفاعی شوند بعد از مرحله ثبت نام باید منتظر اعلام نتایج شوند و کسانی که تمایل دارند ورودی مهر ماه در این دانشگاه باشند می توانند 150 کد رشته انتخاب کنند و کسانی که ورودی بهمن ماه در دانشگاه باشند فقط می‌توانند یک کد رشته را برای ادامه تحصیل انتخاب کنند و بعد از اینکه انتخاب رشته انجام شد، نتایج آزمون اواخر شهریور ماه اعلام می شود و سایت سازمان سنجش اطلاعیه دقیق تر زمان انتشار نتایج را بر روی سایت قرار می دهد.

 

غیرانتفاعی

 

هر زمان سازمان سنجش نتایج را بر روی سایت قرار داد طی اعلامیه ای مشخص می‌کند که متقاضیان باید چه مدارکی را در هنگام ثبت نام ارائه دهند و تمام مراحلی را که لازم است افراد در ثبت نام حضوری تهیه کنند مشخص می‌شود تا افراد با آگاهی کامل به دانشگاه مراجعه کنند و سایر مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند.

 

غیرانتفاعی

 

 افرادی که می‌خواهند نتایج خود را در سایت مشاهده کنند می‌توانند از طریق شماره شناسنامه و کد رهگیری که در زمان ثبت نام و واریز هزینه پرداخت کردند و به آنها داده شد نتایج را مشاهده کنند و برای اینکه نتایج را مشاهده کنند معمولاً دو راه برای آنها قرار داده می شود که با وارد کردن یک سری مشخصات می‌توانند وارد سایت شوند و نتایج را ببینند.

 

برای اینکه نتایج را ببینید باید وارد سایت سازمان سنجش شوید و در قسمتی که مربوط به دانشگاه غیرانتفاعی بدون کنکور می‌باشد بروید و بر روی لینکی که نشان دهنده اعلام نتایج دانشگاه است کلیک کنید و وارد شوید و بعد از اینکه مشخصات را وارد کردید نتایج را مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که تمامی این مراحل را با دقت انجام دهید. مهمترین مرحله برای شما انتخاب رشته و دانشگاه است زیرا قرار است بابت رشته ای که انتخاب می کنید هزینه زیادی پرداخت کنید و بهتر است که این انتخاب را با آگاهی کامل انجام دهید تا بعدا پشیمان نشوید.

 

غیرانتفاعی

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد