اعلام نتایج بدون کنکور سراسری بهمن 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد اعلام نتایج بدون کنکور سراسری بهمن 97
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

براساس تصمیماتی که گرفته شده است قرار است رشته های بدون کنکور سراسری و با کنکور سراسری به صورت کامل از هم تفکیک شوند و دفترچه آنها، همچنین مراحل ثبت نام آنها به صورت جدا در اختیار داوطلبان قرار گیرد و بعد از اینکه داوطلبان، رشته های ‌بدون‌ کنکور دلخواه خود را انتخاب کردند و فرایند ثبت نام آنها انجام شد نتایج بدون کنکور سراسری آنها تقریبا یک هفته بعد از اینکه زمان ثبت نام آنها به پایان رسید اعلام می‌شود.

 

بدون کنکور

 

اعلام نتایج بر این اساس است که اول دانشگاه‌ها مدارک و سوابق تحصیلی افراد را به صورت کامل و دقیق بررسی می‌کنند و یک لیست اولیه از افراد می دهند که به آنها به عنوان پذیرفته شده اولیه و مشروط معرفی می کند. سازمان سنجش این لیست را به عنوان پذیرفته شدگان مشروط اعلام می کند و بعد از این که در مراحل بعدی شرایط عمومی و اختصاصی داوطلبان و سایر وضعیت های آنها از هر نظر بررسی شد و پذیرش آنها قطعی شود آنها را به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام می کنند.


 

اگر در فرآیند ثبت نام داوطلب چند دانشگاه و موسسه را انتخاب کرده باشد و قبولی آن در چند دانشگاه به صورت هم زمان اعلام شود داوطلب می‌تواند فقط یکی از آنها را انتخاب کند و حالا تصمیم با خود فرد است که مشخص کند الویت او بیشتر روی کدام رشته ها و کدام دانشگاه است و فقط باید یکی از آنها را به عنوان دانشگاه اصلی و رشته خود انتخاب کند تا بتواند سایر مراحل را طی کند و قبولی او در همان دانشگاه ثبت شود.

 

بدون کنکور

 

اطلاعاتی که لازم است به افراد پذیرفته شده مشروط توسط دانشگاه اعلام شود در تاریخ 6 تا 10 بهمن ماه صورت می گیرد و افراد باید گوش به زنگ باشند تا از مراحل جا نمانند زیرا ممکن است مهلت دیگری برای ثبت نام و پیگیری آنها قرار داده نشود.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد