ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پردیس

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور پردیس
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

با توجه به اشتیاق و تمایل زیادی که از کارشناسی ارشد بدون کنکور توسط داوطلبان شده است خیلی از دانشگاه ها تصمیم گرفتند که در این مقطع تحصیلی بدون کنکور و بدون برقراری هیچگونه آزمونی اقدام به پذیرش دانشجو کنند. در این بین پردیس های خودگردان هم این کار را انجام می‌دهند و در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشجو می پذیرند و کسانی که تمایل دارند در این دانشگاه ادامه تحصیل دهند و وقت کافی برای خواندن درس های کنکور را ندارند فرصت مناسبی پیش رویشان قرار می‌گیرد که از این طریق وارد دانشگاه شوند و در مقطع فوق لیسانس ادامه تحصیل دهند.

 

بدون کنکور

 

خیلی از پردیس های دانشگاهی و پردیس های خودگردان که متکی به دانشگاه های معتبری مثل دانشگاه تهران هستند شرایط خیلی خوبی را برای پذیرش دانشجو دارند و مدرک آنها از اعتبار بالایی برخوردار است و در تدریس برای رشته های مختلف چیزی کمتر از دانشگاه های دیگر ندارند. پس لازم دانستیم که در مورد پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پردیس مطالب بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با آگاهی بیشتر در این زمینه تصمیم‌گیری کنید.

 

بدون کنکور

 

فقط در نظر داشته باشید که اگر تمایل دارید در یکی از دانشگاه هایی که دانشجو می پذیرند و این کار را بدون برگزاری کنکور انجام میدهند ادامه تحصیل دهید، در نظر داشته باشید که لازم است حتما به صورت دقیق و کامل دفترچه ی مربوط به دانشگاه را که پذیرش بدون کنکور انجام میدهد مطالعه کنید تا بتوانید از شرایط ثبت نام و سایر موارد دیگر اطلاع کامل پیدا کنید. معمولا این دفترچه ها در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار داده می شود یا در مورد هر دانشگاهی بر روی سایت خود دانشگاه قرار می‌گیرد و افراد می‌توانند با مطالعه آن آگاهی لازم را کسب کند.

 

قدم بعدی که در این راه به آن بر می خورید این است که بعد از اینکه تصمیم گرفتید که در دوره کارشناسی ارشد بدون کنکور یکی از دانشگاه ها به طور مثال همین دانشگاه پردیس خودگردان ادامه تحصیل دهید لازم است که اطلاع داشته باشید چه رشته هایی برای پذیرش بدون کنکور ارائه می شوند و با اطلاع داشتن از این رشته‌ها می‌توانید اولویت‌های خودتان را مشخص کنید و انتخاب رشته را انجام دهید. اگر در این راه برای شما سوالاتی هم پیش آمد و دچار مشکل شدید می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا آگاهی کامل در این زمینه را برای شما فراهم کنند تا بتوانید با خیال راحت مراحل مختلف را طی کنید.

 

بدون کنکور

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد