فهرست حذفیات منابع نظام قدیم کنکور سراسری 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد فهرست حذفیات منابع نظام قدیم کنکور سراسری 98
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

 تمامی داوطلبینی که تمایل دارند در کنکور سراسری 98 در گروه های آزمایشی مختلف شرکت کنند لازم است که از تمامی منابعی که در کنکور سراسری از آنها سوال مطرح شده است اطلاع داشته باشند و در عین حال باید از حذفیات هم اطلاع داشته باشند تا وقت آن ها سر مواردی که حذف شده است هدر نرود و وقتی که برای این مطالب می‌گذارند را روی مطالب مهم تر و اصلی تمرکز کنند.

 

کنکور98

 

پس آگاهی از فهرست حذفیات منابع نظام قدیم می تواند مورد خیلی مهمی باشد که برای تمامی داوطلبان لازم است. البته توجه داشته باشید که داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم چهار ساله نظام قدیم، دیپلم و پیش دانشگاهی هستند داوطلب نظام قدیم محسوب می شوند پس باید این دسته از افراد حتما منابع مطمئن را مشخص کنند و بعد شروع به مطالعه کند.

 

کنکور98

 

 در مقاله ای جدا در همین سایت منابع کنکور سراسری 98 به صورت کامل معرفی شده است و داوطلبان ضمن آگاهی از این منابع باید با داشتن یک برنامه ریزی درست و تمرکز روی مفاهیم اصلی شانس خود را برای موفقیت در کنکور سراسری سال 98 بالا ببرند.

 

فهرست حذفیات منابع کنکور سراسری سال 98 برای داوطلبان نظام قدیم در روز شنبه 27 بهمن ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت که با کلیک بر روی لینکی که در زیر مشاهده می کنید می توانید در قالب یک فایل پی دی اف فهرست نهایی حذفیات منابع کنکور سراسری 98 نظام قدیم را ملاحظه کنید.

 

 


ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد