زمان برگزاری کنکور سراسری 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد زمان برگزاری کنکور سراسری 97
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

معاون وزیر علوم و رییس سازمان سنجش آموزش کشور طی بیانه ای اعلام کرد که زمان برگزاری کنکور سراسری 97 مانند سابق در همان اوایل تیرماه برگزار می‌شود.


 

زمان

 

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور سراسری 97

همانطور که شاهد بودید در سال گذشته به علت تقارن با ماه رمضان، زمان برگزاری کنکور سراسری در نیمه دوم تیرماه برگزار شد اما امسال در همان ابتدای تیرماه برگزار می شود. ثبت نام کنکور سراسری 97 از 1 بهمن آغاز شده و تا 8 بهمن ادامه دارد. معمولا مهلت ثبت نام مجدد کنکور سراسری 97 به مدت چند روز تمدید خواهد شد. هرچند به روال سال های گذشته انتظار داریم بازه زمانی خاصی را برای جاماندگان از ثبت نام به عنوان مهلت ثبت نام مجدد کنکور 97 در اسفند ماه اعلام نمایند. بهتر است که داوطلبان، ثبت نام را در روز های مقرر شده انجام دهند و ثبت نام خود را به روز های تمدید شده موکول نکنند.

آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه ­های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح پنج­شنبه مورخ 97/04/07، داوطلبان گروه آزمایشی هنر در بعدازظهر پنج­شنبه مورخ 97/04/07، داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح جمعه مورخ 97/04/08 و داوطلبان گروه آزمایشی زبان های خارجی در بعدازظهر جمعه مورخ 97/04/08 در 375 شهرستان و بخش مختلف کشور برگزار خواهد شد.

 

نام آزمون

سال

تاریخ ثبت نام

زمان برگزاری

سراسری

1397

1396/11/1 الی 1396/11/8

پنجشنبه 7 و جمعه 1397/04/8

کارشناسی ارشد

1397

1396/9/16 لغایت 1396/9/22

پنجشنبه 7 و جمعه 1397/02/08

 


 

زمان برگزاری کنکور سراسری ریاضی 97

با توجه به اینکه آزمون سراسری ریاضی امسال نیز در یکی از تاریخ های 7 و 8 تیرماه و در روزهای پنجشنبه و جمعه طبق معمول برگزار میشود، داوطلبان مایلند تا تاریخ و ساعت دقیق برگزاری هر آزمون را بدانند. سازمان سنجش تاکنون اطلاعات دقیقی مبنی بر اینکه هر گروه در چه تاریخی آزمون خواهند داشت ارائه نکرده است. در صوررت اعلام سازمان سنجش این تاریخ در سایت درج خواهد شد. داوطلبان برای شرکت در آزمون سراسری 97 در هر یک از گروه های آزمایشی از روز دوشنبه 4 تا 6 تیرماه 97 فرصت دارند تا از طریق سازمان سنجش نسبت به دریافت  کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 خود اقدام کنند. آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه ­های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح پنج­شنبه مورخ 97/04/07 برگزار می شود.


 

زمان برگزاری کنکور سراسری تجربی 97

آزمون سراسری تجربی امسال نیز در یکی از تاریخ های 7 و 8 تیرماه و در روزهای پنجشنبه و جمعه طبق معمول برگزار می شود، داوطلبان مایلند تا تاریخ و ساعت دقیق برگزاری هر آزمون را بدانند. سازمان سنجش تاکنون اطلاعات دقیقی مبنی بر اینکه هر گروه در چه تاریخی آزمون خواهند داشت ارائه نکرده است. در صوررت اعلام سازمان سنجش این تاریخ در سایت درج خواهد شد. داوطلبان برای شرکت در آزمون سراسری 97 در هر یک از گروه های آزمایشی از روز دوشنبه 4 تا 6 تیرماه 97 فرصت دارند تا از طریق سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 خود اقدام کنند. کنکور گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح جمعه مورخ 97/04/08  برگزار می شود.


 

زمان برگزاری کنکور سراسری انسانی 97

آزمون سراسری انسانی امسال نیز در یکی از تاریخ های 7 و 8 تیرماه و در روزهای پنجشنبه و جمعه طبق معمول برگزار می شود، داوطلبان مایلند تا تاریخ و ساعت دقیق برگزاری هر آزمون را بدانند. سازمان سنجش تاکنون اطلاعات دقیقی مبنی بر اینکه هر گروه در چه تاریخی آزمون خواهند داشت ارائه نکرده است. در صوررت اعلام سازمان سنجش این تاریخ در سایت درج خواهد شد. داوطلبان برای شرکت در آزمون سراسری 97 در هر یک از گروه های آزمایشی از روز دوشنبه 4 تا 6 تیرماه 97 فرصت دارند تا از طریق سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 خود اقدام کنند. آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه ­های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح پنج­شنبه مورخ 97/04/07 برگزار می شود.


 

زمان برگزاری کنکور سراسری زبان 97

آزمون سراسری زبان امسال نیز در یکی از تاریخ های 7 و 8 تیرماه و در روزهای پنجشنبه و جمعه طبق معمول برگزار می شود، داوطلبان مایلند تا تاریخ و ساعت دقیق برگزاری هر آزمون را بدانند. سازمان سنجش تاکنون اطلاعات دقیقی مبنی بر اینکه هر گروه در چه تاریخی آزمون خواهند داشت ارائه نکرده است. در صوررت اعلام سازمان سنجش این تاریخ در سایت درج خواهد شد. داوطلبان برای شرکت در آزمون سراسری 97 در هر یک از گروه های آزمایشی از روز دوشنبه 4 تا 6 تیرماه 97 فرصت دارند تا از طریق سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 خود اقدام کنند. کنکور گروه آزمایشی زبان های خارجی در بعدازظهر جمعه مورخ 97/04/08  برگزار می شود.


 

زمان برگزاری کنکور سراسری هنر 97

آزمون سراسری هنر امسال نیز در یکی از تاریخ های 7 و 8 تیرماه و در روزهای پنجشنبه و جمعه طبق معمول برگزار می شود، داوطلبان مایلند تا تاریخ و ساعت دقیق برگزاری هر آزمون را بدانند. سازمان سنجش تاکنون اطلاعات دقیقی مبنی بر اینکه هر گروه در چه تاریخی آزمون خواهند داشت ارائه نکرده است. در صوررت اعلام سازمان سنجش این تاریخ در سایت درج خواهد شد. داوطلبان برای شرکت در آزمون سراسری 97 در هر یک از گروه های آزمایشی از روز دوشنبه 4 تا 6 تیرماه 97 فرصت دارند تا از طریق سازمان سنجش نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 خود اقدام کنند. کنکور گروه آزمایشی هنر در بعدازظهر پنج­شنبه مورخ 97/04/07 برگزار می شود.
 

برچسب ها: تاریخ کنکور

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد