زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی چند سالی است که به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرند. این پذیرش دانشجو در رشته‌های مختلف و در گروه‌های مختلف صورت می گیرد و می توان گفت که بیش از 95 درصد این رشته ها بدون کنکور هستند و کسانی که میخواهند در این رشته ها و در این دانشگاه ها تحصیل کنند چه در مقطع کاردانی و چه در مقطع کارشناسی ملاک و معیار سنجش آن ها سوابق تحصیلی و معدل خواهد بود و اگر رشته ای ظرفیت خالی داشته باشد، دانشجویانی که تقاضا می کنند تا در این رشته ادامه تحصیل دهند سوابق تحصیلی آنها توسط دانشگاه ها بررسی می شود و پذیرش عدم پذیرش این افراد در نهایت مشخص می‌شود.

 

غیرانتفاعی

 

پذیرش دانشجو در دانشگاه غیرانتفاعی در دو بازه زمانی مهر و بهمن صورت می‌گیرد و کسانی که می خواهند در هر کدام از این بازه های زمانی اقدام به شروع تحصیل کنند لازم است از زمان دقیق و شرایط آن آگاه باشند. کسانی که میخواهند ورودی مهرماه دانشگاه های غیرانتفاعی باشند باید اواسط مرداد ماه اقدام به ثبت نام کنند و کسانی که می خواهند ورودی بهمن ماه دانشگاه غیر انتفاعی باشند باید در اوایل آبان ماه اقدام به ثبت نام در این دانشگاه ها کنند.

 

غیرانتفاعی

 

پس از اینکه افراد از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مطلع شدند و دفترچه را با دقت خواندند و از کد رشته ها اطلاع پیدا کردند به سایت سنجش و آموزش کشور مراجعه می‌کنند و بعد از پرداخت هزینه هایی که مشخص شده است به ثبت نام می پردازند و لازم است مدارکی که برای ثبت نام نیاز است را از قبل آماده کرده باشند.

 

غیرانتفاعی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد