منابع کنکور سراسری انسانی 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد منابع کنکور سراسری انسانی 97
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

در گروه علوم انسانی متقاضیان با تعدد دروس آموزشی روبرو هستند و به طبع مطالعه و تسلط بر روی همه این دروس نیازمند داشتن منابع کنکور مناسب و خوبی است که روند یادگیری و تسلط را تسریع بخشد. برای داوطلبان گروه انسانی دورسی مانند ادبیات و عربی از ضرایب بالاتری برخوردار می باشد که مرجع اصلی مطالعاتی نیز کتاب های درسی هستند و برای تسلط بیشتر بر روی مباحث کتب درسی و کسانی که در درک مبحث دچار مشکل شده اند با مطالعه ی کتاب های کمک آموزشی میتوانند نیازهای خود را برطرف سازند.


 

منابع کنکور انسانی

 

منابع دروس عمومی کنکور انسانی 97

بودجه بندی ادبیات فارسی

سازمان سنجش کتب ادبیات فارسی 2 (94)، ادبیات فارسی 3 تخصصی رشته انسانی (95)، زبان و ادبیات فارسی عمومی پیش دانشگاهی (96) و زبان فارسی 3 تخصصی رشته انسانی (95) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است.

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتب املا و لغت (انتشارات کلک معلم، انتشارات دریافت، انتشارات خیلی سبز و انتشارات گاج)، زبان فارسی 3 (کتاب تخته سیاه، دریافت، گاج، قلم چی و مبتکران) و برای قرابت معنایی (انتشارات کلک معلم، انتشارات نشر الگو، انتشارات دریافت، کتاب آبی قلم چی و انتشارات خیلی سبز) می باشند .

 

بودجه بندی عربی

سازمان سنجش کتب عربی 2 (94)، عربی 3 (95) و عربی پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است.

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتاب عربی اختصاصی (انتشارات گاج و انتشارات مبتکران) می باشد .

 

بودجه بندی معارف اسلامی

سازمان سنجش کتب دین و زندگی 2 (94)، دین و زندگی 3 (95) و دین و زندگی پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است.

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتاب جامع دین و زندگی نقره ای گاج  می باشد .

 

بودجه بندی زبان انگلیسی

سازمان سنجش کتب زبان انگلیسی 3 (95)، زبان انگلیسی پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است.

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس 3 جلد کتاب 4 جلدی زبان انگلیسی نوشته آقای کیاسالار از انتشارات شبقره می باشد که جلد چهارم آن (مورد نیاز برای متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس) نیاز نیست .

 

منابع کنکور سراسری ریاضی 97

 

منابع دروس اختصاصی کنکور انسانی 97

بودجه بندی ریاضی

سازمان سنجش ریاضی 1 (93)، آمار و مدلسازی (94)، ریاضی سال سوم (95) و ریاضی پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است.

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتب میکروطبقه بندی شده انتشارات گاج و کتاب آبی انتشارات قلم چی می باشد .

 

بودجه بندی اقتصاد

سازمان سنجش کتاب اقتصاد سال دوم (94) را بعنوان منبع این درس معرفی کرده است.

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتاب های کمک آموزشی مبتکران، کمک آموزشی آبی قلم چی و کتاب کمک آموزشی انتشارات شبقره می باشد .

 

بودجه بندی روان شناسی

سازمان سنجش کتاب روان شناسی سال سوم (95) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است.

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتاب 5 رشته انسانی انتشارات اندیشه فائق که یک منبع مفید تستی و کتاب آزمون های تدریجی روان شناسی انتشارات اندیشه فائق که مولف آن رامین فرجی است، می باشد .

 

بودجه بندی علوم اجتماعی

سازمان سنجش کتب جامعه شناسی 1 (94)، جامعه شناسی 2 (95)، علوم اجتماعی پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است.

برای مطالعه ی این درس به منبع متفرقه ای نیاز نیست و خواندن کتاب های درسی کافیست.

 

بودجه بندی تاریخ و جغرافیا

سازمان سنجش کتب تاریخ ایران و جهان 1 (94)، تاریخ ایران و جهان 2 (95)، تاریخ شاسی پیش دانشگاهی (96)، جغرافی 1 (94)، جغرافی 2 (95) و جغرافی پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است.

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتب تاریخ و جغرافی آبی قلم چی، کتاب های آقای ذنوبی و تاریخ و جغرافی رزمندگان می باشند .

 

بودجه بندی فلسفه و منطق

سازمان سنجش کتب فلسفه سال سوم (95)، فلسفه پیش دانشگاهی (96)، منطق سوم (95) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است..

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتاب های آبی قلم چی که منبع بسیار مفید تستی، آموزش منطق از انتشارات شبقره با تالیف آقای رضایی مقدم و یزدانی و در آخر کتاب مبتکران با تالیف آقای حجازیان می باشند .

 

بودجه بندی زبان و ادبیات فارسی

سازمان سنجش کتب تاریخ و ادبیات ایران و جهان1 (94)، تاریخ و ادبیات ایران و جهان 2 (95)، آرایه های ادبی (95)، ادبیات فارسی پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع این درس معرفی کرده است.

پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتب آرایه های ادبی (انتشارات کلک معلم، انتشارات گاج و انتشارات تخته سیاه)، تاریخ ادبیات ایران و جهان 1 و 2 کتاب آبی انتشارات قلم چی یا انتشارات شبقره و کتاب سبز انتشارات قلم چی)، عروض و قافیه (کتاب سبز قلم چی، کتاب مبتکران)، متون نظم و نشر (کتاب سبز و آبی قلم چی، کتاب گاج سبز و کتاب مبتکران)، کتاب تستی در هر یک از مباحث بالا می توان به کتاب های آبی قلم چی، کلک معلم و گاج سفید می باشند .

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد