منابع کنکور سراسری ریاضی 98-99

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد منابع کنکور سراسری ریاضی 98-99
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

در کنکور سراسری مهم ترین قدمی که شما را به سمت موفقیت می برد انتخاب منابع مناسبی است که برای مطالعه انتخاب می کنید. این اهمیت آنقدر زیاد است که اگر مقایسه ای بین دو داوطلب که یکی منابع خوبی انتخاب کرده و دیگری منابع مناسبی را برای مطالعه انتخاب نکرده است داشته باشیم متوجه می شویم داوطلبی که منابع انتخابی هوشمندانه تری دارد با تلاشی کمتر به موفقیتی چشم گیر تر خواهد رسید. منابع کنکور سراسری شامل دو بخش است که یکی کتاب های درسی و دیگری کتاب های کمک آموزشی است. سازمان سنجش آموزش کشور برای کتاب های درسی به دلیل تغییراتی که دارند، هر ساله برای متقاضیان کنکور همان سال، سال چاپ مربوط به آن را معرفی میکند. اما انتخاب کتب کمک آموزشی با توجه به تنوعی که دارند کار نسبتا مشکلی است و ما شما را در انتخاب منابع کارامد راهنمایی خواهیم کرد.

 

در کنکور گروه ریاضی بیشترین ضرایب مربوط به دروس ریاضی و فیزیک است که با بهبود سطح مطالعه کتب درسی و کتب کمک آموزشی که به شما معرفی می کنیم می توانید به موفقیت در کنکور و کسب نتایج بهتر امیدوار باشید. سوالاتی که معمولا در کنکور سراسری مطرح می شوند مربوط به دو دسته ی دروس عمومی و اختصاصی می شوند که به تفکیک هر کدام از آنها را برای شما شرح خواهیم داد.

 

ریاضی 98

 

دروس عمومی  کنکور ریاضی 98 - 99

بودجه بندی ادبیات فارسی

کتب ادبیات فارسی 2 ( 94 )، ادبیات فارسی 3 (95)، زبان و ادبیات عمومی فارسی پیش دانشگاهی (96) و زبان فارسی 3 (95) را بعنوان منابع به داوطلبان معرفی کرده است. پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس، کتب ادبیات فارسی 5 گنج انتشارات مهر و ماه، تست انتشارات نشر الگو و زبان فارسی انتشارات دریافت با تالیف آقای هامون سبطی می باشند .

 

ریاضی 98

 

بودجه بندی زبان عربی

سازمان سنجش کتب عربی 2 (94) و عربی 3 (95) را بعنوان منابع به داوطلبان معرفی کرده است. پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس، کتاب آموزش زبان عربی به زبان ساده انتشارات مبتکران چاپ 23 به بعد با تالیف ایاد فیلی می باشد .

 

بودجه بندی معارف اسلامی

 سازمان سنجش کتب قرآن و تعلیمات دینی 2 (94) ، قرآن و تعلیمات دینی 3 (95) و معارف اسلامی پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع به داوطلبان معرفی کرده است. پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتاب دین و زندگی نقره ای گاج می باشد .

 

ریاضی 98

 

بودجه بندی زبان انگلیسی

سازمان سنجش کتب زبان انگلیسی 3 (95)، زبان انگلیسی 1 و 2 پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع به داوطلبان معرفی کرده است. پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس 3 جلد کتاب 4 جلدی زبان انگلیسی نوشته آقای کیاسالار از انتشارات شبقره می باشد که جلد چهارم آن (مورد نیاز برای متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس) نیاز نیست.

 

دروس عمومی و اختصاصی رشته ریاضی در کنکور  98 - 99

منابع دروس اختصاصی کنکور ریاضی  98 - 99

بودجه بندی ریاضی

 سازمان سنجش کتب هندسه 1 (94)، هندسه 2 (95)، ریاضیات 2 (94)، حسابان (95)، جبر و احتمال (95)، هندسه تحلیلی و جبر خطی (96)، حساب دیفرانسیل و انتگرال (96)، ریاضیات گسسته (96) را بعنوان منابع به داوطلبان معرفی کرده است. پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این دروس ریاضی 2، حسابان و دیفرانسیل کتاب ریاضیات انتشارات تخته سیاه - مولف آقای محمد مهربان، برای دروس جبر و احتمال و ریاضیات گسسته، انتشارات فار - مولف عطا صادقی، برای کتاب هندس ، هندسه 1 و هندسه 2 گاج نقره ای مولف علی منصف شکری و برای هندسه تحلیلی، هندسه تحلیلی انتشارات نشر الگو مولفان حسن محمد بیگی و امیر محمد هویدی  است.

 

ریاضی 98

 

 بودجه بندی  فیزیک

سازمان سنجش کتب فیزیک 1 و آزمایشگاه (93)، فیزیک 2 و آزمایشگاه (94)، فیزیک 3 و آزمایشگاه (95) و فیزیک پیش دانشگاهی ویژه رشته ریاضی (96) را بعنوان منابع به داوطلبان معرفی کرده است. پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس فیزیک گاج نقره ای مولف بهروز نادری نژاد  محمد آهنگر و تست انتشارات نشر الگو می باشند .

 

 بودجه بندی شیمی

سازمان سنجش کتب شیمی 2 و آزمایشگاه (94)، شیمی 3 و آزمایشگاه (95)، شیمی پیش دانشگاهی (96) را بعنوان منابع به داوطلبان معرفی کرده است. پیشنهاد ما به شما برای خرید و مطالعه کتب کمک آموزشی برای این درس کتب شیمی 2 مبتکران مولف مهندس بازرگان و شیمی 3 و شیمی پیش دانشگاهی انتشارات خیلی سبز مولفان نیما سپهری و محمد مرعشی می باشند.

 

ریاضی 98

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد