نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

از بین دانشگاه های مختلفی که به صورت بدون کنکور دانشجو جذب میکنند موسسات غیر انتفاعی یکسری رشته های مشخصی را قرار داده است که در گروه‌های علمی مختلف در نقاط متفاوت اقدام به جذب دانشجو می‌کند و خیلی از افراد را در رده های سنی مختلف که به شغل های متفاوت مشغولند و تمایل دارند که برای ادامه تحصیل در این دانشگاه‌ها درس بخوانند با توجه به شرایطی که موسسات غیر انتفاعی دارند خیلی از افرادی که کارمند هستند و به شغل های مختلف مشغول هستند می‌توانند ساعت های کلاس و برنامه زمانی خود را با این موسسات هماهنگ کنند و به تحصیل بپردازند.

 

غیرانتفاعی

 

همانطور که میدانید در همه رشته ها پذیرش بدون کنکور صورت نمی‌گیرد و فقط یک سری رشته‌های خاص هستند که شما می توانید بدون شرکت در آزمون سراسری در آن ها ادامه تحصیل دهید که برای آگاهی از لیست این رشته ها لازم است که به صورت دقیق و کامل دفترچه بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی را مطالعه کنید تا از این لیست مطلع شوید.

 

غیرانتفاعی

 

پذیرش در دانشگاه غیر انتفاعی در دو نوبت انجام میشود و کسانی که میخواهند ورودی مهر دانشگاه باشند باید از بین لیست رشته هایی که مشخص است 150 کد رشته را انتخاب کنند و به ترتیب اولویت در لیست خود قرار دهند تا بعد از آن توسط دانشگاه سوابق تحصیلی آنها بررسی شود و طبق اولویتی که رشته ها را قرار دادند، در نهایت مشخص می‌شود که می‌توانند در کدام یکی از این رشته ها به ادامه تحصیل بپردازند. اگر رشته مورد نظر برای آنها ظرفیت داشت هزینه ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی پرداخت می‌شود و کارت اعتباری به آنها داده می‌شود تا بتوانند به دانشگاه مراجعه کنند و بقیه مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

 

غیرانتفاعی

 

در این بین کسانی که می‌خواهند ورودی بهمن ماه باشند فقط این اجازه را دادند که یک کد رشته محل انتخاب کنند و صلاحیت آنها در همین یک کد رشته محل بررسی می شود و در صورتی که ظرفیت پذیرش وجود داشت و صلاحیت آنها تایید شد قبولی آنها اعلام می‌شود. کسانی که می‌خواهند ورودی بهمن باشند باید بصورت حضوری ثبت نام خود را انجام دهند و مدارک خود را به صورت کامل جمع آوری کنند و هزینه‌های لازم را بپردازند و بعد دانشگاه مشخص می‌کند که پذیرش آنها موفقیت آمیز بوده است یا خیر تا بتوانند سایر مراحل را بگذرانند.

 

غیرانتفاعی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد