نحوه ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد نحوه ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

افرادی که مجاز به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد شده‌اند بر اساس کارنامه ای که از طرف سازمان سنجش برای آنها روی سایت قرار میگیرد می‌توانند 40 تا کد رشته محل را برای خودشان انتخاب کنند تا در صورت بررسی صلاحیت، نتایج آن ها مشخص شود که در کدام یک از آنها می توانند حضور پیدا کنند. ولی کسانی که قصد دارند انتخاب رشته ای که انجام داده اند را تغییر دهند و اولویت هایشان را حذف یا اضافه کنند یک بازه زمانی مشخص می شود که بتواند اطلاعات انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد خود را ویرایش کنند. لازم است که حتما در همان تاریخی که اعلام می‌شود اقدام به ویرایش اطلاعات کنند. در این مقاله می خواهیم بگوییم که چطور می‌توانند این ویرایش را انجام دهند. در نظر داشته باشید که فرآیند ویرایش فقط یکبار میتواند انجام شود و حتی اگر هر گونه درخواستی ارسال شود که مبنی بر ویرایش اطلاعات باشد به آن رسیدگی نمی شود و فقط یک بار میتوان ویرایش اطلاعات را انجام داد.

 

دکتری

 

زمان ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد  98

سال های پیش وقتی که افراد انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد را انجام می دادند قادر نبودند که در حین انتخاب رشته اگر اشتباهی صورت گرفت آن را ویرایش کنند ولی این بنا به درخواست های زیادی که افراد انجام دادند و خواستند که این امکان ویرایش قرار داده شود، امسال همه افراد میتوانند در دو نوبت انتخاب رشته کنند یعنی بعد از اینکه انتخاب رشته تمام شد در دو نوبت یعنی یکی 2 تا 4 خرداد و دیگری 9 تا 11 خرداد می‌توانند به ویرایش اطلاعات خودشان بپردازند. البته ممکن است این تاریخ مقداری تغییر کند که در صورت تغییر آن اطلاعات به روز خواهد شد و شما می توانید از آن آگاهی پیدا کنید تا اگر مشکلی در انتخاب رشته شما وجود داشت به ویرایش آن بپردازید.

 

دکتری

 

نحوه ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 98

افرادی که تمایل دارند لیست انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد خود را ویرایش کنند باید وارد سامانه مربوطه شوند و از طریق منویی که در سمت راست صفحه وجود دارد وارد قسمت ویرایش شوند تا اطلاعات مدنظر خود را ویرایش کنند. توجه داشته باشید که وقتی ویرایش اطلاعات انتخاب رشته دکتری آزاد را انجام می‌دهید می‌توانید کد رشته ها را اضافه حذف و یا جابجا کنید که در صورتی که تمایل به حذف آنها دارید با گزینه ضربدر می توانید این کار را انجام دهید و اگر بخواهید آنها را جابجا کنید با یک کلیک آنرا نگه می دارید و به جایی که میخواهید می برید. ولی دقت داشته باشید که حتما در نهایت وقتی که اولویت‌های خود را انتخاب کردید ثبت نهایی را انجام دهید زیرا در غیر این صورت تغییرات شما اعمال نمی شود و اگر ثبت نهایی رابزنید توجه داشته باشید که ویرایش مجدد انتخاب رشته دیگر برای شما وجود نخواهد داشت و هر داوطلب تنها یکبار می تواند اطلاعات خود را ویرایش کند.

 

دکتری

 

مراحل بعدی انتخاب رشته هم مشخص است و به این صورت است که وقتی شما انتخاب رشته را انجام می دهید، دانشگاه هایی که شما انتخاب کردید همه موارد مختلف را بررسی می‌کنند و اگر صلاح ببینند در اعلام نتایج بعدی مشخص می‌کنند که می‌خواهند شما به مصاحبه حضوری بروید یا خیر. نمره ای که از مصاحبه حضوری دریافت می کنید تاثیر بسیار زیادی در پذیرش نهایی شما خواهد داشت و برای اینکه در این مصاحبه موفق باشید سایر مقالات ما را با دقت مطالعه کنید.

 

دکتری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد