کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی از اواخر اردیبهشت شروع می شود و داوطلبان می توانند نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام کنند. البته از این 49 رشته تنها 16 رشته با آزمون بوده و نیاز به شرکت در آزمون است . طبق اطلاع رسانی های قبلی سازمان سنجش، زمان برگزاری آزمون در مرداد ماه است. داوطلبان باید قبل از برگزاری آزمون اقدام به دریافت و چاپ کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی کنند. در کارت ورود به جلسه اطلاعات مهمی از جمله ساعت و محل برگزاری آزمون، شماره داوطلبی و اطلاعات سهمیه داوطلب ذکر شده است.کاردانی
 

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

مانند هر سال در مرداد ماه کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی در سایت سنجش منتشر می شود و کلیه داوطلبان فرصت دارند حداکثر تا یک روز قبل از برگزاری آزمون اقدام به دریافت کارت آزمون خود کنند. نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی بصورت کاملا اینترنتی و از طریق سایت سنجش می باشد. داوطلبان باید بعد از مراجعه به سایت و وارد کردن اطلاعات آزمون، کارت خود را مشاهده کرده و چاپ کنند. شماره پرونده و کد پیگیری در رسید ثبت نام شما درج شده است.

 

روش های تهیه کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 

 با شماره پرونده و شماره سریال ثبت نام

با شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام

با شماره پرونده، نام، نام خانوادگی، کد ملی و سال تولد

شماره پرونده و شماره داوطلبی

 

کارت جلسه
 

ویرایش اطلاعات کنکور کاردانی به کارشناسی

معمولا بعد از قرارگیری کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی بر روی سایت سنجش امکان ویرایش برخی اطلاعات مانند معدل دوره کاردانی فراهم است. همچنین امکان ویرایش اطلاعات مرتبط با روز آزمون مانند گروه آزمایشی و شهر محل برگزاری آزمون وجود ندارد.

 

رفع نواقص احتمالی در کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

چنانچه تناقضی بین اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام و اطلاعات مندرج در کارت آزمون مشاهده کردید می توانید با مراجعه حضوری با باجه های رفع نقص سازمان سنجش، اقدام به تصحیح اطلاعات مندرج روی کارت کنید. از ایرادات مشاهده شده می توان به اشتباه در تصویر مندرج در روی کارت، شهر محل برگزاری آزمون و یا گروه آزمایشی اشاره کرد. در ضمن مراجعه به باجه های رفع نقص برای افرادی است که اطلاعات صحیح را وارد فرم ثبت نام خود کرده اند و تناقض بین اطلاعات ثبت نامی و کارت آزمون می بینند. اگر شما موضوعی را به اشتباه در فرم ثبت نام خود وارد کرده اید یا از ثبت نام جا مانده اید بهتر است قبل از مراجعه حضوری به باجه های رفع نقص و با ثبت درخواست اینترنتی در سامانه پاسخگویی سازمان سنجش، درخواست خود را مطرح کنید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد