کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1401

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1401
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

بسیاری از افرادی که از مقطع کارشناسی فارغ التحصیل می شوند تصمیم می‌گیرند که در رشته مورد علاقه خود تحصیلات خود را ادامه دهند و وارد مقطع کارشناسی ارشد شوند. برای شرکت در این آزمون ابتدا باید در موعد مقرری که سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام می کند ثبت نام خود را انجام دهید و بعد از اینکه ثبت نام شما تکمیل شد لازم است که چند روز قبل کارت ورود به جلسه را تهیه کنید تا از ساعت دقیق و محل دقیق حوزه امتحانی خود باخبر شوید.

آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 در تاریخ‌ های مقرر در روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه 28، 29 و 30 اردیبهشت ماه بدون تعویق برگزار می‌شود

معمولا کارت ورود به جلسه 3 روز قبل از برگزاری آزمون روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و امسال تاریخ توزیع کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد سال 1401 در روز 25 اردیبهشت ماه تمی باشد که بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور (sanjesh.org) قرار می گیرد و شما می توانید وارد سایت شوید و اطلاعات خود را وارد کنید تا کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد شما برایتان صادر شود.

 

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98 - 99

 

 دقت داشته باشید که برای گرفتن کارت ورود به جلسه بعد از اینکه وارد سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به آدرس sanjesh.org شدید می توانید روی لینک سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 1401 کلیک کنید و وارد سیستم شوید و بعد از این که کد پیگیری و شماره پرونده خود را وارد کردید می ‌توانید از کارت پرینت بگیرید.

دقت داشته باشید که حتما این کارت به همراه کارت شناسایی معتبر باید در روز جلسه آزمون همراه شما باشد و بهتر است نیم ساعت قبل از شروع آزمون در جلسه حضور داشته باشید.

 

ارشد98

 

از دو طریق می توانید وارد سامانه شوید و کارت خود را دریافت کنید. یا می توانید با وارد کردن کد پیگیری و شماره پرونده وارد شوید و یا اینکه شماره پرونده و کد ملی و سال تولد خود را وارد کنید و وارد سیستم شوید.

 

ارشد 98

 

اطلاعات مندرج شده روی کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 1401

وقتی که کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد را تهیه کردید چک کنید که اطلاعات شما شامل اطلاعات فردی، شماره داوطلبی و شماره پرونده، کد و نام رشته امتحانی و معدل مقطع کاردانی و کارشناسی و تاریخ فارغ التحصیلی کارشناسی و سهمیه و همچنین حوزه امتحانی و زمان برگزاری آزمون در روی کارت شما درج شده باشد.

 

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 98 - 99

 

 معمولا حوزه امتحانی که برای شما انتخاب می‌شود بر اساس اسم شهرستان و کدی است که موقع ثبت نام وارد کرده بودید و اگر تصمیم بگیرید در یک شهر بخصوصی امتحان خود را برگزار کنید باید موقع ثبت نام کد آن شهرستان را وارد کنید و اگر اطلاعات شما مغایرت داشت باید اقدام کنید تا با اطلاعات صحیح روز جلسه آزمون حضور داشته باشید و به دنبال ویرایش اطلاعات غلط باشید.

 

 ویرایش اطلاعات آزمون کارشناسی ارشد 1401

چنانچه در کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 1401 اطلاعات واقعی و اطلاعاتی که روی کارت درج شده است مغایرت وجود داشت شما می توانید آن را ویرایش کنید. یکی از این عواملی که باید به ویرایش آن دقت کنید معدل شما است زیرا همان معدلی که در روز آزمون روی کارت شما درج شده است بعداً در ارزیابی‌های شما مورد نظر است که ویرایش ها باید قبل از بازه زمانی توزیع کارت ها انجام شود زیرا در غیر این صورت همان اطلاعات قبلی به عنوان اطلاعات نهایی شما برای شما ثبت می شود.

 

ارشد 98

 

مغایرت اطلاعات ثبت نامی با کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 1401

اگر بعد از اینکه کارت را دریافت کردید، دیدید که اطلاعات روی کارت با اطلاعات واقعی شما مغایرت دارد باید به باجه های رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنید و از آنها بخواهید که مغایرت ها را برطرف کنند. یکی از مواردی که ممکن است برای شما مشکل ساز شود مغایرت زبان خارجی و نوع معلولیت است و اگر میخواهید برای ویرایش کارت ورود به جلسه از حوزه های رفع نقص آگاهی داشته باشید باید بگویم که آدرس این حوزه ها همزمان با انتشار کارت در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد 1401 را داشته باشید تا برای ویرایش اطلاعات به مشکل بر نخورید و استرسی در روز آزمون همراه شما نباشد.

باجه های رفع نقص 1401 هنوز منتشر نشده است و به محض انتشار در همین مطلب به روز خواهد شد. فایل زیر باجه های رفع نقص سال گذشته هستند.

 

 

 

باجه رفع نقص

 

 

 اگر سهمیه های خاصی شامل حال شما می شود بهتر است آنها را هم روی کارت ورود به جلسه بررسی کنید زیرا یکی از موارد مهم و قابل توجه است و اگر هر کدام از سهمیه های ایثارگران، رزمندگان و سپاه پاسداران و نیروهای مسلح را داشته باشید و برای شما درج نشده باشد می توانید به قسمت ویرایش اطلاعات کارت سازمان سنجش مطالعه کنید و سهمیه خودتان را اصلاح کنید.

 

ارشد 98

 

فاصله اجتماعی در برگزاری آزمون کارشناسی ارشد بیشتر از مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا

در رابطه با پروتکل های بهداشتی جای نگرانی نیست زیرا حفظ سلامت داوطلبان عزیز در اولویت است، سازمان سنجش تابع مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا است و بر اساس مصوبه این ستاد، فاصله اجتماعی در کنکور کارشناسی ارشد یک متر اعلام شده است، اما سازمان سنجش آموزش کشور قبل از دریافت مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، فاصله اجتماعی آزمون یادشده را یک و نیم متر برنامه‌ ریزی کرده بود که با توجه به کمتر بودن تعداد داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در مقایسه با آزمون سراسری، رعایت فاصله یک و نیم متر در حوزه‌های امتحانی اجرا می‌شود.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد