اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

افرادی که علاقه مند به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی هستند به جز ورودی مهر برای ورودی بهمن 97 هم بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می توانند اقدام به ثبت نام کنند و کسانی که شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی 97 را دارند، بعد از ثبت نام و انتخاب رشته در زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97 می توانند نتایج خود را در سایت سازمان سنجش مشاهده کنند. این نتایج بعد از بررسی فرم انتخاب رشته داوطلبان توسط سازمان سنجش اعلام می شود.

 

بدون کنکور

 

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97

معمولا چند هفته بعد از اینکه بازه ثبت نام تمام می شود نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اعلام می شود. مثلا سال گذشته نتایج مقطع کارشناسی در تاریخ 23 اسفند و مقطع کاردانی در 16 اسفند اعلام شد و امسال هم احتمالا در همین تاریخ ها یا خیلی نزدیک به این دو تاریخ اعلام نتایج را خواهیم داشت. اما باز برای اطلاع دقیق از تاریخ اعلام نتایج به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید.

 

بدون کنکور

 

اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97

مثل هر سال اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97 در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد و افراد برای آگاهی از نتایج میتوانند به این سایت مراجعه کنند و مشخصات خود را در آن وارد کنند و نتیجه ی نهایی را ببینند. وارد کردن مشخصات افراد از دو راه انجام می شود که برای یکی از آنها باید شماره پرونده و شماره شناسنامه فرد در دسترس او باشد تا در سایت وارد شود و در روش بعدی فقط کافیست نام، نام خانوادگی و شماره شناسنامه را وارد کند.

 

بدون کنکور

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد