ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

در چند سال اخیر دانشگاه های مختلفی در مقاطع تحصیلی مختلف و رشته های متفاوت اقدام به پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی کرده اند که دانشگاه علمی کاربردی هم جزو آن دسته از دانشگاه هایی است که در مقاطع تحصیلی مختلف در بیشتر رشته ها پذیرش بدون کنکور را از بین داوطلبان انجام میدهد و این کار هر سال دو بار در ورودی مهر و بهمن در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام میشود.

 

بدون کنکور

 

 همان طور که اشاره کردیم ملاک سنجش افراد را در این نوع پذیرش سوابق تحصیلی و معدل آنها خواهد بود و در صورتی که صلاحیت آنها از طرف دانشگاه تایید شد و مدارک آنها بررسی شد، اعلام می‌شود که در کدام یک از رشته هایی که انتخاب کرده بودند می توانند ادامه تحصیل دهند.

 

یکی از بهترین ویژگی هایی که این دانشگاه دارد این است که تنوع رشته زیادی برای افرادی که میخواهند بدون کنکور وارد دانشگاه ‌شوند دارد و همین دلیل باعث شده که خیلی از افراد علاقه داشته باشند در این دانشگاه ادامه تحصیل دهند.

 

بدون کنکور

 

 ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 98

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 98 در دو مرحله مهر و بهمن ماه انجام می شود. از شرایط ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی 97 داشتن مدرک دیپلم در یکی از شاخه های نظری اعم از ریاضی، تجربی، انسانی و یا فنی حرفه ای و یا کاردانش است.

علاقه مندان به ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی با در دست داشتن مدرک دیپلم در هر رشته ای می توانند از میان لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی که در دفترچه ثبت نام علمی کاربردی ارائه می شود، هر رشته ای را براساس علاقه خود و بدون محدودیت انتخاب نمایند.

 

بدون کنکور

 

 در صورتی که رشته مورد علاقه خود را در لیست رشته های ارائه شده پیدا نکرده اید می توانید به ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد و یا ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه غیر انتفاعی مراجعه نمایید. در ضمن اگر مدرک پیش دانشگاهی دارید می توانید برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور هم اقدام نمایید.

 

داوطلبان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی باید پس از خرید کارت اعتباری از طریق سایت سنجش و وارد نمودن شماره سریال ثبت نامی وارد مراحل ثبت نام شوند و پس از تکمیل اطلاعات شخصی و وارد کردن کد رشته های انتخابی از دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی که حداکثر می تواند 30 کد رشته باشد، ثبت نام خود را انجام داده و منتظر اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی باشند.

 

بدون کنکور

 

این دانشگاه پس از بررسی سوابق تحصیلی و در صورت دارا بودن شرایط و ظرفیت پذیرش کدرشته انتخابی هرداوطلب وضعیت قبولی وی را مشخص خواهد کرد. پذیرفته شدگان پس از مشاهده رشته و محل قبولی شان می بایست برای تکمیل فرایند ثبت نام با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به صورت حضوری به واحد دانشگاهی مراجعه نمایند. شهریه دانشگاه علمی کاربردی نیز برای هر ترم در مقطع کاردانی که 4 یا 5 ترم برابر با 2 الی 2.5 سال زمان می برد، حدودا بین 600 الی 800 هزار تومان می باشد.

 

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98

جهت تحصیل در مقطع کارشناسی 98 در این دانشگاه باید بدانید که دانشگاه علمی کابردی برای مقطع کارشناسی پیوسته یا همان لیسانس دانشجو نمی پذیرد و متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی 98 در این دانشگاه می بایست مدرک کاردانی داشته باشند تا بتوانند متقاضی مقطع کارشناسی ناپیوسته در این دانشگاه شوند.

 

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 98 نیز در دو مرحله مهر و بهمن ماه انجام خواهد شد. برای علاقه مندانی که قصد ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی را دارند الزامی برای تطبیق عنوان مدرک کاردانی با کارشناسی شان وجود نخواهد داشت و می توانند با مراجعه به لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی از طریق دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی، بدون هیچ محدودیتی رشته مورد علاقه خود را انتخاب نمایند. متقاضیان می بایست برای انجام ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی به سایت سنجش مراجعه نموده و با خریداری کارت اعتباری ثبت نام امکان ورود به مراحل لازم برای ثبت نام را بدست می آورند. سپس با وارد کردن شماره سریال ثبت نام این امکان در اختیار داوطلب قرار میگیرد که پس از تکمیل اطلاعات شخصی خود حداکثر 30 کدرشته را از دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی وارد نماید.

 

بدون کنکور

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98

زمان ثبت نام هم احتمالا مثل سال های قبل برای ورودی مهر ماه در اواسط مرداد ماه و برای ورودی بهمن ماه در اواخر آذر ماه باشد . هم اکنون اطلاعات دقیقی در مورد زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی منتشر نشده است و برای اطلاع از اخبار و اطلاعیه های مربوط به ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور می توانید مطالب ما را در همین سایت دنبال کنید تا از آن آگاه شوید.

 

بدون کنکور

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد