زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دکتری 98
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

هر ساله آزمون ورودی دکترای دانشگاه سراسری و آزاد در اسفند ماه برگزار می شود و داوطلبان در تمامی رشته ها در یک روز این آزمون شرکت می‌کنند و به رقابت با یکدیگر در رشته‌های خود می پردازند. ثبت نام آزمون دکترا در آذر ماه صورت می گیرد و بعد از اینکه داوطلبان این مرحله را پشت سر گذاشتند با داشتن برنامه ریزی دقیق و اصولی و در زمان مشخص است که همان اسفند ماه خواهد بود به رقابت با یکدیگر می‌پردازند و چیزی که در این رقابت مهم است رعایت تمام نکات و اصول برای رعایت قوانین و در نتیجه آن موفقیت و دوری از استرس است. افرادی که در یک روز مشخص قرار است که سر جلسه آزمون دکترا بنشینند لازم است حتما مدارک شناسایی مورد قبول سازمان سنجش آموزش کشور را همراه داشته باشند که در واقع مهمترین مدرک شناسایی افراد کارت ورود به جلسه آزمون دکتری است که در این کارت علاوه بر اینکه مشخصات فردی شرکت کننده و شماره پرونده وجود دارد نشان دهنده این است که فرد مراحل ثبت نام را با موفقیت پشت سر گذاشته است که موفق شده است کارت ورود به جلسه را از سایت سازمان سایت سنجش آموزش کشور دریافت کند.

 

کارت ورود به جلسه دکتری

 

البته در نظر داشته باشید که به علت بعضی از سوء استفاده هایی که افراد برای جلوگیری از پرداخت هزینه و غیره انجام داده اند و یا ممکن است جعلی در یک مرحله رخ داده باشد بهتر است در کنار کارت ورود به جلسه آزمون دکترا حتما همراه خودتان کارت ملی عکس دار یا شناسنامه عکس دار داشته باشید تا مراقبان آزمون بتوانند شما را با اصل مدرک شناسایی مطابقت دهند و از صحت تمام موارد اطمینان حاصل کنند.

 

کارت ورود به جلسه دکتری

 

در نظر داشته باشید که کارت ورود به جلسه فقط چند روز قبل از برگزاری آزمون روی سایت قرار می گیرد و لازم است که شما سایت سنجش آموزش کشور را دنبال کنید تا به محض اینکه کارت ورود به جلسه روی سایت قرار گرفت آن را دریافت کنید و اگر مشکلی در آن وجود نداشت پرینت بگیرید تا در روز آزمون همراه شما باشد. معمولا زمان انتشار کارت ها اوایل اسفند است ولی تاریخ دقیق تر آن هر سال توسط خود سایت سازمان سنجش اعلام می شود.

 

کارت ورود به جلسه دکتری

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد