زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

دانشگاه های مختلفی از سال های گذشته به صورت بدون کنکور اقدام به پذیرش و جذب دانشجو در رشته‌های مختلف کردند و در بین این ها دانشگاه پیام نور جز آن دسته از دانشگاه هایی بوده است که دانشجو های زیادی تمایل به ادامه تحصیل در آن را داشته اند و ملاک و معیار سنجش افراد برای پذیرش بدون آزمون، سوابق تحصیلی می باشد. افراد می‌توانند در مقاطع تحصیلی مختلف در این دانشگاه ادامه تحصیل دهند و بدون کنکور وارد دانشگاه شوند اما توجه داشته باشید که همه رشته ها شامل این قانون نمی شوند و بعضی از رشته های پرطرفدار گروه‌های مختلف هنوز هم برای پذیرش دانشجو با برقراری کنکور و آزمون اقدام به پذیرش می کنند.

 

پیام نور

 

این دانشگاه هم مانند سایر دانشگاه هایی که پذیرش بدون کنکور دارند در دو بازه زمانی جذب دانشجو را انجام می دهد. کسانی که می خواهند در این دانشگاه به صورت بدون کنکور ادامه تحصیل دهد باید گوش به زنگ باشند تا اطلاعیه ای که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور صادر می شود را دریافت کنند و از تاریخ دقیق ثبت نام در آن اطلاع پیدا کنند و بتوانند بدون مشکل ثبت نام خود را انجام دهند. افرادی که میخواهند از مهرماه تحصیل خود را آغاز کنند باید اواسط مرداد ماه ثبت نام خود را انجام دهند و افرادی که تمایل دارند از بهمن ماه تحصیل خود را آغاز کنند باید در اوایل آبان ماه ثبت نام خود را انجام دهند.

 

پیام نور

 

همه کسانی که تصمیم می گیرند از طریق پذیرش بدون کنکور دانشگاه پیام نور در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند باید به صورت دقیق و کامل دفترچه را مطالعه کنند و وقتی که محرز شد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور را به صورت کامل دارند در آن بازه زمانی که دانشگاه و سازمان آموزش و سنجش کشور مشخص می کنند باید به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور که سایت سنجش آموزش کشور می باشد مراجعه کنند و ثبت نام خود را انجام دهند.

 

البته کسانی که می‌خواهند ورودی بهمن ماه باشند باید وارد سایت دانشگاه پیام نور pnu.ac.ir شوند و ثبت نام خود را انجام دهند و همانطور که گفتیم تمام رشته ها شامل پذیرش بدون کنکور نمی شود و باید افراد از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مطلع باشند تا بتوانند از بین آنها گزینه های خود را بر اساس اولویت انتخاب کنند.

 

پیام نور

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد