زمان و مکان برگزاری آزمون سراسری دکتری 1402

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد زمان و مکان برگزاری آزمون سراسری دکتری 1402
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

ثبت نام آزمون دکترا برای امسال هم مثل سال های گذشته با ثبت نام دکترای دانشگاه آزاد ترکیب شده است و برای ورود به هر دوی این دانشگاه‌ها لازم است فقط یک آزمون جامع داده شود و طی همین آزمون همه دانشگاه های دولتی از جمله دانشگاه های روزانه و نوبت دوم شبانه و دانشگاه های پیام نور و دانشگاه غیرانتفاعی و دانشگاه های خود گردان و دانشگاه آزاد با برگزاری یک آزمون جامع اقدام به پذیرش دانشجو می کنند.

 

دکتری

 

کسانی که در زمان مشخص در آزمون دکترا شرکت می کنند باید وارد سایت سازمان سنجش شوند و فرم مربوط به ثبت نام و شرکت در آزمون را تکمیل کنند و بعد از انجام کلیه مراحل ثبت نام باید در روز آزمون دقیقا در ساعتی که اعلام می‌شود در محل آزمون حضور داشته باشند تا برای این سنجش جامع خود را آماده کنند.

 

دکتری

 

 

کارت ورود به جلسه آزمون ها مثل هر سال چند روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد. لازم است حتما قبل از برگزاری آزمون و ورود به جلسه آزمون کارت را به مراقب جلسه ارائه دهند و بهتر است همراه خود یک کارت شناسایی هم داشته باشند تا از بروز هرگونه مشکل برای شرکت در آزمون جلوگیری کرده باشند و به دور از هر گونه استرس آزمون را برگزار کنند. بر روی همین کارت هایی که مربوط به ورود به جلسه آزمون می باشد تاریخ و ساعت و محل دقیق آزمون نوشته شده است.

 

دکتری

 

بر اساس اطلاعیه ای که سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام کرده است آزمون دکتری سراسری دانشگاه ها در اسفندماه سال 1401 در مراکز مختلف برگزار می شود. این آزمون به صورت سراسری در کل کشور برگزار می شود و داوطلبان خواهان هر کدام از دانشگاه ها که باشند باید در این آزمون جامع شرکت کنند. 

 

دکتری

 


ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد