سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

در چند سال گذشته دانشگاه های مختلفی به صورت بدون کنکور و بدون آزمون اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های مختلف دانشگاهی در مقاطع مختلف تحصیلی کردند. در این بین دانشگاه پیام نور هم پذیرش بدون کنکور در دو بازه زمانی مهر و بهمن ماه را انجام میدهد و با توجه به اینکه دانشگاه های آزاد و غیرانتفاعی و علمی کاربردی، شهریه های بالاتری نسبت به دانشگاه پیام نور دارند دانشگاه پیام نور از محبوبیت بیشتری در بین افراد برخوردار است زیرا افراد با موقعیت های مالی متفاوت هم می توانند شانس ادامه تحصیل در این دانشگاه را داشته باشند.

 

پیام نور

 

براین اساس داوطلبانی که مشخص شود شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور را دارند لازم است که در قدم اول حتما به صورت کامل و دقیق دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور را مطالعه کنند و بعد از اینکه رشته محل ها و دانشگاه ها و شهرهای مورد علاقه آن ها مشخص شد بررسی‌های لازم را انجام دهند تا بتوانند کد رشته ها را بر اساس اولویت‌های خود انتخاب کنند. لازم است از بین لیست رشته هایی که وجود دارد 150 کد رشته محل را بر اساس اولویت مرتب کنند و در فرآیند ثبت نام وارد کنند تا صلاحیت آنها بر اساس سوابق تحصیلی بررسی شود و قبولی یا عدم قبولی آنها در اعلام نتایج مشخص شود.

 

کسانی که میخواهند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور انجام دهند باید با مراجعه به سایت سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کنند و کارت اعتباری مربوط به گروه آزمایشی مورد نظر خود را خریداری کنند تا سایر مراحل را انجام دهند.

 

پیام نور

 

افرادی که می‌خواهند ورودی بهمن ماه باشند ثبت نامشان به صورت حضوری انجام می شود و فقط یک کد رشته محل را می توانند انتخاب کنند ولی قبل از اینکه به دانشگاه مورد نظرشان مراجعه کننده ثبت نام را انجام دهند باید از طریق سایت دانشگاه پیام نور بررسی کنند که ظرفیت خالی در رشته مد نظر آنها وجود دارد یا خیر و بعد از مراحل ثبت نام را پشت سر بگذارند.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد