شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

افرادی که می خواهند در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل دهند بعد از اینکه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور را از طریق سایت و خرید کارت اعتباری انجام دادند می ‌توانند کد رشته هایی که میخواهند را بر اساس اولویت وارد فرم کنند تا صلاحیت آنها بررسی شود. اما توجه داشته باشید که قبل از اینکه اقدام به ثبت نام کنید لازم است بررسی کنید که آیا شرایط ادامه تحصیل و ثبت نام در این دانشگاه را دارید یا خیر و هر وقت مشخص شد که تمام شرایط عمومی و اختصاصی لازم را دارید باید مدارک مورد نیاز ثبت نام را آماده کنید تا سایر مراحل را طی کنید.

 

پیام نور

 

افرادی که میخواهند در مقطع کارشناسی پیوسته ادامه تحصیل دهند لازم است که یکسری شرایط عمومی واختصاصی را داشته باشند تا بتوانند فرآیند انتخاب رشته و ثبت نام را انجام دهند. در ادامه چند نمونه از شرایط عمومی که برای این ثبت‌نام مورد نیاز است را خواهیم گفت.

 

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور

  • اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران

  • نداشتن عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران

  • نداشتن فساد اخلاقی 

  • داشتن توانایی جسمی متناسب برای تحصیل در رشته های انتخابی

  • رعایت مقررات دانشگاه پیام نور 

  • تبعیت دانشجو از قوانین جمهوری اسلامی ایران

  • عدم تعهد تامین خوابگاه 

 

پیام نور

 

شرایط اختصاصی ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه پیام نور

کسانی که میخواهند در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور به صورت بدون کنکور ادامه تحصیل دهند باید حتما مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم یا مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) را داشته باشد تا صلاحیت ثبت نام و ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته را داشته باشند. با توجه به مدارکی که گفته شد مشخص است که افرادی که دیپلم فنی و حرفه ای و کاردانش دارند نمی توانند در کارشناسی پیوسته بدون کنکور شرکت کنند و لازم است که حتما مدرک کاردانی در ابتدا گرفته شود.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد