لیست رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد لیست رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 98
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

بسیاری ازافرادی که تصمیم به ادامه تحصیل و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی را می گیرند اطلاعات کافی در مورد رشته هایی که در مقاطع مختلف در این دانشگاه ها ارائه می شود ندارند و بعد از دیدن لیست رشته ها تازه متوجه می شوند برخی از رشته هایی که مد نظرشان بوده در این دانشگاه ها تدریس نمی شود یا برعکس رشته هایی که فکرش را هم نمی کردند در این دانشگاه ها در حال تدریس است.

 

اگر دانشجویان مقطع کاردانی تصمیم به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی را داشته باشند لازم است که حتما از این لیست مطلع باشند. در نظر داشته باشید که اطلاع از نسخه بروز لیست برای شما مفید خواهد بود چون ممکن است مطابق لیستی که سال 97 دیده بودید تصمیم گیری کنید و برنامه بریزید و بعد متوجه شوید که آن رشته در سال 98 حذف شده است یا برعکس رشته ای که در لیست نبوده است به آن اضافه شده باشد.

 

لیست رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی

 

پس یکی از دلایل اهمیت چک کردن لیست به روز رشته ها توسط دانشجویان این است که اگر دانشجویی قصد ادامه تحصیل در رشته مشخصی را داشته باشد و دانشگاه های علمی کاربردی آن رشته را ارائه ندهند تکلیفش را بداند و در صورتی که رشته مورد نظر دانشجو در این لیست وجود نداشته باشد، سراغ دانشگاه های دیگر ایران، از جمله دانشگاه های دولتی، دانشگاه های آزاد اسلامی، دانشگاه های غیر انتفاعی، دانشگاه های پیام نور، دانشگاه های پردیس خود گردان برود.

 

لیست رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی

لیست رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی به صورت زیر می باشد:

 

رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی

رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی

رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی

رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد