ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد ویرایش اطلاعات ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

دانشگاه آزاد هر ساله در دو نوبت و به صورت بدون آزمون در رشته‌های مختلف دانشجو می پذیرد و این دو نوبت شامل افرادی می شود که می خواهند یا ورودی مهر در این دانشگاه باشند و یا تصمیم دارند که از ماه بهمن تحصیل خود را آغاز کنند. به همین دلیل ثبت نام و سایر مراحل در دو مرحله و دو بازه زمانی اتفاق می‌افتد که در این بین کسانی که می‌خواهند ورودی مهرماه باشند اواسط مرداد و کسانی که تصمیم دارند ورودی بهمن ماه باشند در اواسط دی ماه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خود را انجام میدهند و چون معمولاً افرادی که این مراحل را طی می کنند ممکن است با قطع و وصل شدن اینترنت مشکلات سیستم و یا مشکلات شخصی این کار را انجام دهند ممکن است یکسری خطاهایی در روند ثبت نام برای آنها ایجاد شود.

 

آزاد

 

خیلی از افراد به دنبال این هستند که ببینند چگونه می‌توانند فرم هایی که هنگام ثبت نام پر کردند را ویرایش کنند زیرا آن هنگام که می خواستند فرم ثبت نام را پر کنند باید اطلاعات مختلفی مثل اطلاعات شخصی، شناسنامه ای و سوابق تحصیلی خود را وارد کنند و بعد از آن کد رشته محل را با توجه به اولویت های خود مرتب کنند و وارد سایت کنند و تمام مراحلی که گفته شد نیاز به دقت بسیار زیادی دارد و اگر کوچکترین ایرادی در این مراحل وجود داشته باشد ممکن است بعدا مشکل ساز شود و خیلی از افراد تمایل دارند بدانند که ویرایش اطلاعات ثبت نامی و حتی تغییر کد رشته های انتخابی که بر اساس اولویت ها در دفترچه گذاشته بودند به چه صورت است و آیا می توانند کد رشته را اضافه کنند یا جایگزین کنند و یا حذف کنند یا خیر؟ یا حتی بعضی از افراد تصمیم می‌گیرند که به صورت کلی گروه آزمایشی خود را عوض کند و به خاطر اینکه در خواست در این زمینه بسیار زیاد بوده است سعی شده است که توسط دانشگاه آزاد لینکی برای ویرایش اطلاعات گذاشته شود که این لینک در زمان مشخصی فعال می شود که افراد باید گوش به زنگ باشد که وقتی دانشگاه آزاد اعلام کرد که بازه ویرایش اطلاعات در چه تاریخی است افراد بتوانند ویرایش هایی که میخواهند را انجام دهند.

 

آزاد

 

زمان ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

معمولا همیشه به این صورت بوده است که بعد از اینکه ثبت نام دانشگاه آزاد به اتمام میرسد بازه زمانی که برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی مشخص میشود 10 روز بعد از شروع ثبت نام است و بر روی سایت دانشگاه آزاد قرار می گیرد و افراد می‌توانند هر اطلاعاتی که لازم بوده را ویرایش کنند. علاوه بر اطلاعات ثبت نامی و شخصی می توانند کد رشته هایی که وارد کرده بودند را هم در صورت نیاز ویرایش کنند و به آن کد های جدیدی اضافه کنند و یا حذف کنند و یا جایگزینی انجام دهند ولی در نظر داشته باشند که باز هم کد رشته های آنها نباید از 20 انتخاب بیشتر شود.

 

نحوه ویرایش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

برای اینکه بتوانند اطلاعاتی که موقع ثبت نام وارد کرده بودند را ویرایش کنند باید وارد سایت شوند و کد ملی و کلمه عبوری که موقع ثبت نام برای آنها مشخص شده است را وارد کنند و وارد صفحه خود شوند و از بالای سمت راست صفحه گزینه هایی برای ویرایش انتخاب رشته و اضافه کردن گروه آزمایشی و تغییر گروه آزمایشی وجود دارد که افراد می‌توانند با توجه به نیاز خود هر کدام را انتخاب کنند.

 

آزاد

 

در نظر داشته باشید که کسانی که تمایل به تغییر گروه آزمایشی خود دارند و یا می خواهند یک گروه آزمایشی دیگر را انتخاب کنند باید کارت اعتباری دیگری را هم تهیه کنند که لازمه آن پرداخت هزینه ای مشخص شده است و بعد از اینکه هزینه را پرداخت کردند و کارت اعتباری دریافت کردند می توانند گروه آزمایشی جدید خود را انتخاب کنند و سایر مراحلی که لازم است را انجام دهند.

 

سعی کنید همیشه موقع ثبت نام و وارد کردن کد رشته آن نهایت دقت را داشته باشید و از آنجا که معمولا در ثبت نام های اینترنتی بازه زمانی محدودی تعریف می شود از قبل کد رشته ها را بر اساس اولویت هایی که میخواهید روی یک کاغذ یادداشت کنید که موقع ثبت نام وقت زیادی از شما نگیرد و به خاطر کمبود زمان دچار استرس نشوید. همچنین میتوانید برای چیدمان کد رشته ها از مشاوران برجسته آی مشاوره کمک بگیرید و با اطمینان بیشتر این کار را انجام دهید.

 

آزاد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد