نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

با توجه به این که انتخاب رشته برای تمام داوطلبان کنکور سراسری بسیار مهم و سرنوشت ساز است گروه مشاوران آی مشاوره تصمیم به ارائه نرم افزار انتخاب رشته سراسری بر اساس نمرات اکتسابی داوطلبان کرده است. با این نرم افزار تا حد زیادی تکلیف شما با انتخاب رشته و شانس هایتان مشخص می شود و راحت تر تصمیم گیری خواهید کرد.

این نرم افزار شامل رتبه قبولی هزاران داوطلب کنکور سراسری در پنج گروه ریاضی و فیزک، تجربی، انسانی، زبان و هنر می باشد. همچنین این نرم افزار شامل اطلاعاتی مانند سهمیه منطقه قبولی، شهر و استان بومی هر دانش آموز، رتبه در سهمیه و رتبه کشوری دانش آموزان و رشته محل قبولی هر دانش آموز است.


 

نرم افزار انتخاب رشته

 

جهت استفاده از این نرم افزار باید رتبه و منطقه خود را در کنکور سراسری وارد کنید تا بتوانید آمار قبولی کنکور سراسری در کلیه رشته های مهندسی، علوم پایه، پزشکی و پیراپزشکی، علوم انسانی، هنر و زبان را به دست اورید. شما می توانید آمار قبولی کلیه دانشگاه های دولتی روزانه، شبانه، پردیس های خودگردان یا بین الملل، پیام نور و غیرانتفاعی و مجازی را می توانید در نرم افزار رایگان انتخاب رشته جستجو کنید.

نرم افزار پیش رو لیستی کامل از انتخاب رشته را به شما می دهد که بتوانید بصورت غیرحضوری یک انتخاب رشته مجازی انجام دهید. بطور کلی نرم افزار رایگان انتخاب رشته می تواند در نقش یک نرم افزار مجازی انتخاب رشته کار شما را بسیار راحت کند.

جهت اطلاع از رتبه و تراز و کارنامه قبولی کنکور سراسری نمونه کارنامه بسیاری از رشته ها را در سایت قرار خواهیم داد. همچنین پیشنهاد میکنیم اگر قصد انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دارید راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد را نیز مطالعه کنید.


 

در نهایت باید بگوییم که با این نرم افزار می توانید با توجه به وضعیت علمی و نمره‌ای که در آزمون سراسری کسب کرده اید خود را با داوطلب مشابه آزمون سراسری سال های گذشته بسنجید و امکان قبولی خود را مشاهده نماید.

 

نرم افزار انتخاب رشته

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد