هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های علمی کاربردی در هر دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه باید هزینه پرداخت کنید و این هزینه برای مقاطع تحصیلی مختلف متفاوت است. هزینه ها به صورت اینترنتی پرداخت می شود تا شما بتوانید بقیه مراحل ثبت نام را انجام دهید.

در نظر داشته باشید که همه رشته های دانشگاهی پذیرش بدون کنکور ندارند ولی چیزی بالغ بر 85 درصد رشته ها پذیرش بدون کنکور دارند و آنهایی که در این دسته قرار می‌گیرند جزو رشته های پر طرفدار گروه های آموزشی مختلف هستند که هنوز هم برای تحصیل در آنها باید در کنکور شرکت کنید.

 

 هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99

 

 ملاک سنجش دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون کنکور بر اساس معدل آخرین مقطع تحصیلی شما خواهد بود و برای اینکه مراحل ثبت نام را آغاز کنید باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنید و کارت اعتباری مد نظر را خریداری کنید و بعد انتخاب رشته را انجام دهید و منتظر اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی باشید.

 بقیه هزینه هایی که باید برای ثبت نام و ادامه تحصیل در دانشگاه بپردازید به صورت حضوری در دانشگاه انجام می شود که شامل هزینه های ثبت نام و شهریه ثابت و شهریه هایی که برای انتخاب واحد است می باشد. در نظر داشته باشید که اگر شما در این دانشگاه پذیرفته شدید باید مراحل تکمیلی ثبت‌نام خود را از طریق سایت هم آوا دانشگاه علمی کاربردی انجام دهید.

 

 هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99

 

 هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99

 بعد از اینکه بازه زمانی ثبت نام آغاز شد در سایت سازمان سنجش آموزش کشور لینک ثبت نام فعال میشود و شما می توانید با خرید کارت اعتباری وارد مراحل بعدی شوید و ثبت نام خود را انجام دهید که معمولاً برای مقطع کاردانی این هزینه حدود 22000 تومان است و برای مقطع کارشناسی ناپیوسته این هزینه 27000 تومان می باشد.

بعد از اینکه کارت اعتباری را خریداری کردید یک کد رهگیری به شما داده می شود که لازم است این کد را نزد خود نگه دارید تا هر جا از شما خواسته شد استفاده کنید.

 

 هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99

 

 هنگامی که هزینه را پرداخت کردید لینک ثبت نام برای شما فعال می شود که می توانید انتخاب رشته خود را انجام دهید که در مقطع کارشناسی می توانید حداکثر 20 کد رشته محل را انتخاب کنید و در مقطع کاردانی می توانید حداکثر 30 کد رشته محل را از بین دفترچه انتخاب کنید و وارد کنید تا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98 شما انجام شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد