اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

هر ساله دانشگاه های مختلفی مثل دانشگاه غیرانتفاعی و پیام نور و دانشگاه آزاد در مقاطع تحصیلی مختلف بدون کنکور دانشجو می پذیرد و این پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجویان خواهد بود. کسانی که می خواهند به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد شوند و در آن ادامه تحصیل دهند وقتی که ثبت نام خود را انجام دادند باید منتظر نتایج باشند تا دانشگاه بررسی‌ها را انجام دهد و پذیرش و عدم پذیرش آنها را اعلام کند.

 

آزاد

 

معمولا نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد دو هفته بعد از اینکه مهلت ثبت نام در سایت این دانشگاه تمام می‌شود اعلام می شود و کسانی که می‌خواهند نتایج را مشاهده کنند لازم است یکسری اطلاعات و مدارکی را همراه خود داشته باشند تا بتوانند وارد سایت شوند و وارد اکانت مخصوص خود شوند و نتایج را مشاهده کنند که نحوه دسترسی به نتایج را برای شما خواهیم گفت.

 

آزاد

 

کسانی که میخواهند به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد شوند می توانند کد رشته محل ها را از لیست رشته هایی که در دفترچه آمده است انتخاب کنند و به ترتیب اولویت های خود مرتب کنند و در روند ثبت نام آن را وارد کنند و کسانی که ثبت نام خود را انجام دادند با توجه به این که ورودی مهرماه باشند یا بهمن ماه زمان اعلام نتایج آن ها متفاوت خواهد بود. افرادی که بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد می شوند در صورتی که ورودی مهرماه باشند در اواخر شهریور و اگر ورودی بهمن ماه باشند نهایتا تا آخر دی ماه نتایج آنها اعلام می‌شود و بر روی سایت دانشگاه آزاد قرار می گیرد و لازم است وارد لینک سایت اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد شوند تا بتوانند از وضعیت قبولی یا عدم قبولی خود اطلاع پیدا کنند.

 

آازد

 

نحوه اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد

بعد از اینکه اطلاعیه سازمان سنجش دانشگاه آزاد برای اعلام نتایج منتشر شد در بازه زمانی که خود سایت اعلام می‌کنند افراد می‌توانند به این سایت مراجعه کنند و نتایج خود را در آن مشاهده کنند. برای دیدن نتایج اول باید وارد سایت بشوند و به قسمت اعلام نتایج بروند و گزینه مقطعی را که برای آن بدون کنکور ثبت نام کردند را انتخاب کنند و کد ملی و رمز ثبت را که موقع خرید کارت اعتباری گرفتن را وارد کنند تا بتوانند وارد پورتال شخصی خود شوند و بعد در سمت راست بالای صفحه قسمتی وجود دارد که اعلام نتایج نهایی آزمون را قرار داده اند و می توانند روی آن کلیک کنند و در صفحه ای که باز می شود اگر پذیرفته شده باشند رشته محل قبولی آنها ظاهر می شود.

 

آزاد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد