زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی در مورد زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد
از طریق تلفن ثابت تماس حاصل نمایید.

طبق روال هر سال دانشگاه آزاد در مهرماه و بهمن ماه به صورت بدون کنکور دانشجو می پذیرد و در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و همچنین کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرد که این پذیرش بر اساس معدل و سوابق تحصیلی آنها خواهد بود. افرادی که تمایل دارند در این دانشگاه ادامه تحصیل دهند می‌توانند یا برای ورودی مهرماه اقدام کنند یا برای بهمن ماه و کسانی که به ثبت نام نیمه اول نرسیدند میتوانند برای ورودی بهمن اقدام کنند.

 

آزاد

 

برای مطلع شدن از شرایط ثبت نام و تاریخ دقیق آن افراد باید به سایت دانشگاه آزاد یعنی سایت آزمون azmoon.org مراجعه کنند و بعد از اینکه هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را پرداخت کردند شماره کارت اعتباری به آنها داده می‌شود که در برخی مراحل ثبت نام به آن نیاز پیدا می کنند.

 

آزاد

 

معمولا زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی بهمن نیمه دوم دی ماه می باشد. پیشنهاد می کنیم که افراد قبل از اینکه اقدام به ثبت‌نام کنند به صورت کامل و دقیق دفترچه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد را مطالعه کنند تا با تمامی شرایط و قوانین و نحوه ثبت نام بدون کنکور آشنا باشند تا در صورتی که با ادامه تحصیل آنها در یکی از رشته ها موافقت شد دچار پشیمانی نشوند زیرا شهریه این دانشگاه مبلغ بالایی است و افراد باید آگاهانه تصمیم بگیرند.

 

آزاد

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد